reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

iniiia, asia - dziewczyny przestańcie, bo przez Was ja zaczynam schizować, ja się dzisiaj teżz kiepawo czuje, a dodatkowo pojechałam po zakupy i troszke dźwignęłąm i mam ochote się zamordować za to. Od wczoraj brzuch boli dziwnie, wcale nie jak na @, raczej takie kłucia w 2 miejscach od środka, jakby na boki. Za to jak idę do toalety, to mam wrażenie, że zaraz ze mnie poleci. Lędźwia też bolą, ale to to nie wiem czy nie od ciągłego siedzenia lub leżenia, bo mało się ruszam.
Dodatkowo przed chwilą zobaczyłam sąsiadkę i okazało się, że jest z drugim dzieckiem w ciąży. Brzuszek konkretny, a ona jakby średniozadowolona. Tak mi się przykro zrobiło, że wróciłam do domu i się popłakałam. Jedni mają dzieci od niechcenia, a ja o niczym innym nie marzę niż, żeby mieć własne zdrowe dzieci. Ratunku, bo chyba dołek mnie wciąga .... Nie dam się, nie dam się, nie dam się ...
 
reklama
mada72
mnie tez sie dzisiaj caly dzien ryczec chce, wsumie to juz rycze od 5rano masakra :((((( pojechalam dzis na miato bo powiedzialam sobie ze zwariuje w tym domu jak zostane jeszcze jeden dzien... kupilam test ciazowy i stwierdzilam ze i po co jak sie i tak boje go zrobic wiec narazie schowany jest w lazience i czeka... Ledzwia tez mnie bola a dzisiaj to juz wyjatkowo i nie wiem czy na @ bo tak mnie bola jak bym miala zaraz dostac... to chyba do dolka wpadamy dzisiaj razem :))))))
 
Ejjjj, co tu tak smutno się zrobiło ? Jak Wam dam ryczenie! No chyba, ze ze śmiechu! Co Wy tu chcecie,żeby się Wam płaczki porodziły? Głowy do góry!!!! Dziś ja jestem od pocieszania :) Wiem, wszystko wiem, to są te... nastroje ciążowe :))))
 
Mada mimi dziewczyny popłaczmy sobie razem bo ja też dziś ciągle becze. Wylejmy te smutki a od jutra nosy do góry . Pwiem Wam w tajemnicy że nigdy tak się nie stresowałam jak teras . Idę na spacer z psem może mi przejdzie. Dlaczego to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ptencer ja betuje jutro, ale skoro testy są pozytywne to raczej beta też będzie... tylko te ssyski już mało bolą :(, dziś na dodatek wylądowałam u gina, bo dostałam jakiegoś strasznego stanu zapalnego, na szczęście tylko dół zaatakowało do szyjki macicy jeszcze nie doszło :(. jutro zrobię betę pojutrze powtórzę, ale jakoś opuściła mnie nadzieja... te ssyski i te bardzo blade 2 krechy ;/

Sorki że tak ponuro piszę, ale nikt mnie tak nie zrozumie jak WY. I oby u WAS nie było takiej niepewności...
 
iniia - no to za Twoją jutrzejszą betkę:yes: Druga kreseczka jest, więc sie nie stresuj, bedzie ok. Oby tylko ładnie przyrastało. Jak masz dobrze, że się doczekałaś:-) ja jeszcze tydzień ...

hope - no masz rację, ja tam wolałabym, żeby moje dzieci tak nie schizowały jak mamuśka;-)

mimi, asia - jak tam u was dzisiaj z nastrojem? U mnie lepiej, ryczałam do końca dnia, mój M uznał, że taka histeria to u mnie normalna nie jest, więc jeśli myslę, że sie nie udało, to jeszcze się zdziwię ... Oby miał rację. Ale od tego ryczenia poszłam spac z bólem głowy i z bólem głowy wstałam. Dodatkowo wieczorem najadłam się bobu - no i od rana tragedia - żołądek albo wątroba tak bolal, że myślałam, że umrę. Poszedł w ruch amol, no i pomogło i na głowę (w sensie na ból głowy, bo na schizy to mi tylko pozytywna betka pomoże :-)) i na żołądek, ale jeszcze troche kłuje. Poza tym nic więcej za bardzo nie czuję, kilka razy w ciągu dnia jakiś mini-skurcz, cycki trochę większe, ale za specjalnie nie bolą. To by było na tyle - kolejny dzien z życia zeschizowanej "oczekiwaczki".

Buziaki mocne dla Was wszystkich:-)
 
Mada72 Kochana nie dziękuję za kcikasy, oby pomogły! Ja za Ciebie i reszte transferek też trzymam!!! Myślę, że te Twoje większe cycuchy to dobry znak :)... oby jak najwięcej takich znaków! ściskam mocno!

Mam pytanko biorę 3x duphaston, luteine i estrofen- czy mimo tych leków można normalnie dostać okresu jak się nie uda albo jest jakieś wczesne poronienie?
 
Ostatnia edycja:
iniiia - jak się nie uda to dostaniesz okresu, ja przynajmniej tak miałam pomimo brania leków,ale kochana nie schizuj będzie dobrze, ja jestem przekonana, że jest wszystko ok, przecież nawet Ci już gratulowałam, więc inaczej być nie może:-) a objawami to tym bardziej się nie przejmuj, dokładnie wiesz, jak różnie, albo wcale nie przebiegają.
 
reklama
iniia - a co Ty Słoneczko za pytania zadajesz? Jutro testujesz, jutro zobaczysz piękną betkę, a Ty o @ czy jakimś wczesnym poronieniu? No dajże spokój, co? Wyśpij się dobrze dzisiaj, a przynajmniej spokojnie idź do łóżka. Pamietaj, że jutro to nie koniec, a dopiero początek:tak:No i nosek do góry, ok?

A ja mam pytanie z innej beczki - mój M już mi nie daje spokoju, tak się łasi i przytula i mówi, że już nie daje rady :zawstydzona/y: A ja mam obawy, czy mozna, a jak tak to kiedy? Ja to bym najchętniej zaczekała do bety, ale on mi zeświruje do tego czasu. I jeszcze zacznie się za innymi oglądać ;-)
Jak to u Was wygląda?
 
Do góry