reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nic nie musisz.... nie trzeba byc na czczo... tylko przed transferem pij duzo wody bo zalecany jest pelny pecherz...to wszytsko
 
reklama
Dziewczynki to ja się wtrącę co do leków :):)Jestem farmaceutką i spokojnie możecie kupować leki importowane:)Różnią się właśnie tylko opakowaniem:):)Warto czasem spytać w aptece nawet czy nie mają tańszego z importu bo nieraz nie porponują poprostu. U mnie w aptece często zamawialiśmy te tańsze i ja je sama brałam.....także spokojnie:)
 
szarlotka80; - ale jesli chodzi o lek na katar czy jakies witaminy to ok, a tu chodzi o duphaston,dotyczy to wszystich lekow?, to jest to samo tylko przepakowywane w pudelka z j.polskim?, dobrze mi babka powiedzia w aptece?, kurcze nie wiem sama cena atrakcyjna ale jak sie nie uda to na nie zwale pewnie......zreszta na wszystko bede zwalac jak sie nie uda, nawet na pogode!!!!!!!!
 
gucia_m będzie dobrze:) trzymam kciuki-najważniejsze to pozytywne myślenie i bez stresu..wiem że łatwo mówić, ale musi być dobrze:)!!daj znać jak bedziesz po. Buzka
 
gucia_m ja za Ciebie też trzymam mocno kciuki- musi być dobrze i musi się udać!!!

A wiecie kiedy się zarodki zagnieżdżają i od czego to zależy?
 
iniia i gucia - trzymam za Was kciuki, myślcie pozytywnie :-)
iniia - nie ma reguły, jesli chodzi o zagnieżdżanie, każdy organizm jest inny, zarodki też się od siebie różnią,
teoretycznie może miec to miejsce około 6, 8 dnia po transferze, czasem towarzyszy mu plamienie, czasem nie...
 
Dziewczynki a ja mam takie pytanie: mniej wiecej w którym dniu cyklu jest punkcja a w którym transfer??albo jak wybieraja czas punkcji i transferu? Bardzo proszę o odpowiedź.
 
ISIA 25 protokół długi: ja miałam zastrzyk wyciszające w 21 dc, po 2 tygodniach zaczęłam stymulację, która akurat u mnie trwała 12 dni, ale czasami jest krótsza, a czasem dłuższa (np.: 10-14 dni). Następnego dnia wieczorem po zakończonej stymulce dostałam zastrzyk pregnyl, czy jakoś tak- na ostateczne dojrzenie jajeczek i po 36 godzinach od tego zastrzyku miałam punkcję. W trzeciej dobie od punkcji miałam transfer- ale tu też jest różnie, bo czasem nawet podają zarodki w 5 dobie, a czasem już w 2.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam, aha i po tym zastrzyku wyciszającym na początku, musi wystąpić @, a potem już się nie bierze pod uwagę Twojego cyklu, bo jesteś stymulowana z zewnątrz....
 
reklama
Hejka! Własnie miałam pytac, ale iniiiia po czesci odpowiedziałas na moje pytanie...wiec tak 17.06 koncze brac antyki , zastrzyki wyciszajace mam do 24.06 kiedy moge sie spodziewc @? od 25.06 mam zacza stymulke
 
Do góry