reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja wiem tylko, ze trzeba pic duzo wody...dzisiaj kupiłam koenzym i od jutra zaczynam go brac :-) nic o specjalnych dietach nie słyszalam...dziewczyny z innego forum nie stosowały zadnej specjalnej dietki i sie im udało...wiec nie wiem czy to ma jakis wiekszy wplyw na pozytywny wynik
 
reklama
BetaBeta- jestem po transferze i czekam na rezultat, będę testować 24.06 i oby się udało!!!. Osobiście trzymam za NAS wszystkie kciuki i w duchu się modlę... Kochana mam nadzieję, że tym razem transfer będzie u Ciebie szczęśliwy!!!

Koleżanki niedawno zaciążone proszę napiszcie czy przed testowankiem miałyście już jakieś choćby malutkie objawy :), a potem beta to potwierdziła :)???
 
aaa i co do tej diety i co robić, a czego nie to próbowałam "wycisnąć" z mojego Doktorka, ale on uparcie twierdził, że nie ma takich rzeczy- poza lekami, które dostałam- które mogłyby pomóc. Żadna dieta, żadne lenistwo- wybłagałam 2 dni L4 po transferze ;). I może rzeczywiście nie ma co się nakręcać, ale na 100% nie wolno nic dźwigać i powiedział żeby przez te 2 tygodnie w miarę możliwości powstrzymać się od przytulanek.
 
Isia, w takim razie czekam z niecierpliwością na Twoją wizytę. Daj znać koniecznie :tak:
Ja w sumie jakbym się uparła to też w lipcu mogłabym już jechać z wynikami, ale teraz nie ma mojego gina żeby zrobił mi wymazy, a poza tym lipiec mam w ciągłych rozjazdach i nie chcę robić nic na wariata ;-)
A właśnie... Pewnie to pisałyście setki razy, ale czy któraś z Was mogłaby tak orientacyjnie podać nazwy leków jakie są potrzebne do całej procedury i w jakich ilościach (mniej więcej) się je przyjmuje? Począwszy od wyciszania (to są chyba zwykłe anty?). Chciałabym poszperać i przekalkulować ceny. Często jeżdżę do Czech i ponoć tam można taniej co nie co kupić ;-)
 
iniiia ja nie wytrzymałam do bety 12 dnia i 8 dpt zrobiłam zwykły test ciążowy i wyszły dwie krechy, to dość wcześnie akurat, ale jedyny objaw jaki miałam co raczej wydawało mi się że nic z tego to z 7 na 8 dzień w nocy miałam bardzo silne skurcze, takie jak na @ i serio myślałam że d... będzie....a tu surprise....później miałam jeszcze ze dwa razy tak silne skurcze że już myślałam że poronienie będzie....:)Ale dzidzia jest...mi się chyba tak macica rozciągała.....

Balbi_nka ja miałam długi protokół i na wyciszenie brałam antykoncepcyjne Marvelon....potem leki do stymulacji Gonapeptyl....kurcze pierniczy mi się...potem na pęknięcie Ovitrelle.:)dziewczyny z pewnością pomogą ...a po punkcji Fragmin w zastrzykach, Luteina dopochwowo,estrofem , encorton 10, femibion.....chyba tyle...jakbym się pomyliła to dziewczyny skorygują....:)Tylko każda klinika inne leki preferuje....
 
No widzisz, ja jeszcze zielona jestem w temacie leków - co, ile i kiedy :sorry:
Pewnie jak pójdę już z wynikami na wizytę to wszystkiego się dowiem. Ale nic nie poradzę, że chciałabym wszystko już teraz wiedzieć i przygotować się psychicznie i finansowo na to wszystko. Echhhhh
 
to jest zupełnie normalne...ja tez na poczatku taka byłam , ze wszystko sprawdzałam i chciałam wiedziec...z tego co ja sie dowiedziałam to na leki trzeba miec przygotowane około 2 tys, kolejne 2 tys wyszła nas badania bo robilismy wszytskie prywatnie.

A tak z innej beczki to jestem troche przeziebiona a czekaja mnie badania do anestazjologa i teraz sie boje ze znowu cos wyjdzie nie tak i bedzie wszystko przesuniete a tego bym chyba nie przezyła...dziewczyny czy jesli OB , morfologia i takie tam wyjda mi dziwne ze wzg na przeziebienie to moga przerwac przygotowania??
 
reklama
Asiiek, dzięki wielkie. Uspokoiłaś mnie z tymi lekami. Nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że będzie to koszt rzędu ok. 4 tyś. :sorry: Badania już wszystkie praktycznie mam. No i ciekawa jestem co w InviMedzie mają na myśli "pakiet - 6500zł". Nam jeszcze pewnie przyjdzie koszt ICSI/IMSI, ale jak się zmieścimy w 10 000zł to będę bardzo szczęśliwa ;-)
 
Do góry