reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hmmm oby teraz było dalej ok, ale się zaczynam stresowac...:-)

mi mi - nie brałam acardu, zamiast clexane, biorę fragmin. Czas zawsze się dłuży, ale już jest wytyczony konkretny
plan, to jest łatwiej. trzymam kciuki teraz za Ciebie!!!

jeszcze raz szarlotko dziękuję za wsparcie i Wam wszystkim też!!!!
 
reklama
ISIA25 -moj m. za 1 razem nic nie bral a u nas problem to slabe chlopaki....i wybrali najlepszych i zamrozili. teraz za 2 razem maz na moje pytanie co on ma brac by lepiej wyszly - dostal reklamowke witamin, kwas foliowy- 3 tabl dziennie, wit c 0,6, i jeszcze cos ale nie pamietam chyba z 5 pozycji...no i za niecale 2 tygodnie zobaczymy jak sie tym razem chlopaki m. sprawdza......mam nadzieje ze beda zapitalac ostro w komorce i beda sie kom dzielily ze az bedzie furczalo!!!!!!!
tyko obym ja cos wyprodukowala, za 2 dni zaczynam!!!!!!!!!!!!!!!!w pn za tydzien mam 1 sprawdzonko jak sie stymuluje....jestem zla bo nie bedzie mojego gin w ostatnych 3 dniach stym., pn, wt, śr...bedzie dopiero przy punkci i transferze(jak bedzie) i boje sie ze inny lekarz zle mnie dostymuluje, ze cos spitoli....nie wiem czy mam wybrac tego lekarza ktory mnie stymulowal za pierwszym razem(nie popisal sie - 6 dobrych kom w miare), czy isc pod nieobecnosc mojego lek. do jego szefa- dr Mrugacza - slawe ....
ja myslicie? nie wiem ktorego wybrac......
 
Ostatnia edycja:
KATYA...uuuuu zajebi........... kurcze az sie usmiecham sama do siebie......gratulacje super....
 
Ostatnia edycja:
Magdalena Markiewicz a mam takie pytanie. Czy Twój mąż oddawał to nasienie dwa razy w jednym dniu???czy jakos etapami??w sensie raz byliście to raz oddał a potem drugi czy jak?
 
lolitka200; tak mrugacz z bialego....kurcze od wczoraj kiedy sie dowiedziama ze mojego dr nie bedzie przy sprawdzaniu stymulkim... zastanawiam sie czy mrugacz, ktory za 1 razem robil mi punkcie i do s @ sie zle czulam, i wogole taki szybki gosc z niego no ale chwalony... czy pietrzycki ktory mnie za 1 razem stymulowal no i wysiedziam 6 sredniej jakosci jajek..... ratunku!!!! nie wiem do ktorego isc, a bede chodzila w 7,8,9 dni na kontrol.wiec jak moj dr powiedzial chodzi o to by w tych dniach odpowiednia dawke zastosowac....
 
dziewczynki!

czytam Was regularnie, choc ostatnio sie nie udzielałam, gdyż wsłuchiwałam się w objawy po transferze,
nie wytrzymałam! I dziś 10 dpt miałam dwie kreski i betę 108... najcudowniejsze kreseczki:-), choc cały czas
myślę, że to sen.....:tak::-)

guciu - 6 zapłodnionych to super wynik!!!!!
super!!!!!! Gratuluje :-)
 
reklama
Do góry