reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny chciałam poczytac co tam u naszych ciezarowek ale nie moge znalesc tego watku..moze ktos wrzucic linka :-)

oki mam..znalazłam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam
Dziękuje ze przyjęłyście mnie cieplutko i po przeczytaniu kilku stron forum widze ze zeczywiście tylke ciekawych informacji można sie dowiedzieć:-)
Asiiek co sądzisz o Invicta? jakie maja podejście do pacjenta?

Rozważałam z M od roku in vitro i podchodziłam do tego ze spokojem, ale jak już przyszło co do czego i ze mamy zacząć już na 100 % w tym miesiącu to obleciał mnie straszny strach i obawy masakra:sorry:
Jak Kochane myślicie czy z mała nadżerka przeszkadza w in vitro?
Pozdrawiam~
 
Ostatnia edycja:
Dellfina - ja tez tu nowa jestem i mam dużo pytań, ale na dziewczyny można liczyć - dobra rada a czasem głos rozsądku, to jest to czego bardzo wszystkie potrzebujemy.
Z tą nadżerką, to nie wiem - ale przecież zanim cokolwiek zaczniesz to będziesz u lekarza - on sam oceni na ile to przeszkadza. jak uzna, że trzeba się najpierw z nią rozprawić, to trzeba i już :) I wtedy na spokojnie rozpoczniesz procedurkę :)

Dziewczyny po stymulacji - w którym dniu od rozpoczęcia np Gonalu czy innego leku stymulującego miałyście punkcję? Punkcja jest w znieczuleniu? Kurczę, zaczynam się bać? A myślałam, że podchodzę do tego spokojnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj Delfinko wśród nas :-)

Mada, u mnie stymulacja trwała niecałe dwa tygodnie, dzień punkcji wyznacza lekarz na podstawie średnicy pęcherzyków,
wtedy 36 godzin przed punkcją będzie zastrzyk z hCG - ovitrelle,
zabieg jest w znieczuleniu pod opieką anestezjologa, po wszystkim obudzisz się już w łóżku na sali - muszę powiedziec,
że ja się potem bardzo dobrze czułam,
nie potrzebowałam żadnych leków przeciwbólowych, choc wiadomo, jajniki są pokłute i będziesz je czuc.
Głowa do góry, nie ma się czego bac - naprawdę:-)
 
dzięki katya, niby wiem, że nie ma sie czego bać, ale wiesz jak jest, im bliżej tym bardziej napięcie i niepewność rośnie. A Ty masz już wyznaczony termin transferu? I gdzie się leczysz? Fajnie byłoby spotkać w Klinice bratnią duszę :)
 
MADA72-ja mialam punkcje po 11 dniach ale to zalezy od organizmu ale to tak mniej wiecej wypada,mialam ja w narkozie mozna znieczulenie ale sie za bardzo balam jak i za 1 razem tak i teraz za 2 i nic sie nie martw usopia cie i obudzisz sie juz po wszystkim ile juz trwa twoja stymulka?
 
3 dni dopiero, ale leko się zaczynam denerwować, dzisiaj ide do gina, w sumie to chyba za wcześnie żyby cos zobaczył, ale mi kazał przyjść do gabinetu, a potem w poniedziałek rano do Kliniki. Dam znać co i jak.
 
Dziewczyny po stymulacji - w którym dniu od rozpoczęcia np Gonalu czy innego leku stymulującego miałyście punkcję? Punkcja jest w znieczuleniu? Kurczę, zaczynam się bać? A myślałam, że podchodzę do tego spokojnie...

ja mialam 8 dni stymulki, potem zastrzyk na pekniecie -po 36 h od zastrzyku i punkcja.....nie pekaj... dostaniesz znieczulenie i odlecisz na samolocie.......obusisz sie po wszystkim ......
 
mada - ja wczoraj miałam transfer, odliczam dni... leczę sie w angeliusie w katowicach,
wiem, strach ma wielkie oczy, ale od tego jesteśmy my, żeby się wzajemnie wspierac :-)
 
reklama
Do góry