reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kwiat lotosu co ma wisieć nie utonie, ale zawsze lepiej mieć poczucie, że się coś robiło, dlatego te nasze zmiany w odżywianiu, co podejście to inne ;-)
 
reklama
kwiat lotosu co ma wisieć nie utonie, ale zawsze lepiej mieć poczucie, że się coś robiło, dlatego te nasze zmiany w odżywianiu, co podejście to inne ;-)
wiem, ja też cudowałam za 1 razem i wtedy Ty mi mówiłaś, że jak ma się udać to i tak się uda ;) Aha co do odżywiania to u mnie dr mówił, że najlepiej żeby dieta była lekkostrawna.
 
A ja dziewczynki korzystam z piątku, mężuś zabiera mnie do kina i wieeeeeem zjem okropną rzecz ale mam takiego smaka na sos serowy dodawany do nachosów że obejrze każdy film:):):)...córa czeka na koleżankę , obiecałam jej że może u nas nocować...także dziewczyny happy...:)My do kina i miejmy nadzieję że chałupy nie podpalą....:)...
konwalia, katyia....ja w przyszłym tygodniu mam wolne popołudnie w środę i poniedziałek tylko:(....może w środę???? Napiszcie co i jak:)
Jakoś lepiej się czuję teraz....
To buziole dla wszystkich kobitek:)
 
kochane, pomóżcie mi, bo ja już sama nie wiem. W którym tygodniu ciąży w końcu jestem? Ostatnią @ miałam 25 lutego, punkcja 14 marzec a transfer 16 marzec, i już sama nie wiem jak to liczyć :szok:
 
eweli - kiedyś na tym wątku jedna z dziewczyn zamieściła takiego linka, który może Ci pomoże:

Tu jest świetna stronie która pokazuje dokładnie ktory dzień ciazy i kiedy poród. Jako dzień owulacji wpiszcie dzień punkcji.

Due date calculator - When is my due date?

dorocica - pozdrowienia dla Michała i Michaliny ;-)trzymam kciuki :-)
szarlotka, katyia - ja mogę i w poniedziałek i środę - tylko najwcześniej ok 17 :-)
bzzzz - dzięki, że pytasz o moje zdrówko :) Ja na szczęście z tym zapaleniem krtani/tchawicy wychodzę na prostą i już wszysko prawie w normie. Jedyne co mnie martwi to fakt, że już któryś dzień boli mnie jajnik...To 20 dzień cyklu więc to nie ból owulacyjny - a ból przypomina ten jaki miałam przy torbieli. A w styczniu, w pierwszym cyklu po łyżeczkowaniu miałam torbiel. Niby się wchłonęła sama ale zaczynam się martwić czy problem nie wrócił. Jeśli tak - znów się wszystko przesunie ... Ale mam nadzieję, że nie i nie będę już wymyślać :-D Czekam na @ i wierzę, że na początku maja odbieram moje śnieżynki :-)

Czarna - co do Twoich plamień - to nie zamartwiaj się na zapas. Ja też miałam brunatne plamienia. Nie pamiętam którego dpt się zaczęły (chyba ok 7) ani ile trwały - pamiętam, że byłam przekonana, że nadchodzi @ Ale okazało się, że były to plamienia implementacyjne. Trzymam kciuki i gorąco wierzę, że u Ciebie będzie tak samo :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka,

co was tutaj wiatr wszystkie przegonił, czy jak??? pogoda do bani, więc korzystam i sobie siedze-leże w domku, a co mi tam, mam zwolnienie do testu więc wykorzystam. dziaś mój 1 dpt, brzucho mnie boli ale on bolał mnie już po punkcji tylko dzisiaj chyba bardziej. coś czasem zakłuje, cyski bolą. mam dziwny smak w buzi, chyba po tych wszystkich lekach. tak mnie zastanawia jedno, biorę tylko duphfaston 3x1, estrofem 3x1 i luteina 3x1 ale nie biorę nicewentualne skrzepy czyli np clexane? hmmmm czy to normalne??
acha i biore oczywiście witaminki Phfarmaton dla staraczek i zaciążonych:)
czy powinnam jeszce brać omegi i q10?

czarnykot ty piłaś kawkę normalnie?? bo mi napisali żadnych napojów z kofeiną:(
szrlotka i czarna nie za wcześnie z tym testowaniem?? mi lekarz powiedział zebym czekała do bety, po co mam sie denerwować wcześniej? tak wcześnie test może zawsze błędny wyjść
 
reklama
dorocica buziaki w brzusio dla dzieciaczkow :-) Ja dostalam przyzwolenie na 1 kawke dziennie,nie palilam ani nie pilam zanim mialam transfer,wiec pani doktor mi powiedziala,ze 1 filizanka dziennie mi nie zaszkodzi.Tym bardziej,ze kawe pije juz pare ladnych lat.

Dzis moj 26 dpt :tak: Ani wczoraj,ani dzis jak narazie nie mam mdlosci,alleluja :-) Czuje sie dobrze,brzuszek troche pobolewa,zakluje,ale juz nie tak jak na poczatku.Syski bez zmian,BOLA ! Wiecie moze czy zmeczenie powoduje mdlosci,bo odkad jestem na zwolnieniu,to mdlosci zniknely.Jestem wypoczeta,wyspana i czuje sie o niebo lepiej.A moze po prostu mi przeszly?:confused:

Udanego weekendu dziewuszki:tak:
 
Do góry