reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki...głowa tak mi napierniczała całą noc że się załamałam, :(tak zapowiadała mi się @ zwykle:(.....
Wiem zwariowałam , zrobiłam test sikany....mam dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie cieszę się jeszcze czekam do czwartkowej bety....
Miałam nie robić ale ten test leżał w łazience i kusił jak sto diabłów!!!!!!!I rano nie wytrzyamałam, druga kreska bledsza ale bardzo wyraźna, nie trzeba się dopatrywać, poprostu jest!!!! Zobaczymy jak będzie dalej.....wróciliśmy z wycieczki znad jeziorka i nawet ognisko z kiełbaskami zrobiliśmy:)
 
reklama
dorocica- trzymam kciuki za twoje Misiaki :)))) oby znalazły sobie porządny domek i wychyliły sie z niego dopiero za 9 miesięcy !!
ma-mi - o jeeeny , to ty juz na końcówce jesteś , a pamietam jak w zeszłe wakacje pisałyśmy o swoich przeżyciach i marzeniach . A teraz proszę :) - trzymam kciuki za szybki , udany poród , już wkrótce przytulisz swoje maleństwo :)))
szarlotka - SUUUper II krechy to jest ciąża jak nic !!! gratuluję :)))))
 
szarlotka80 gratuluję !!!!!!!!!!
ja też się podkusiłam i klapa :-(, ale tak czułam przez te chol.....ne plamienia mam je już siódmy dzień, coś jest ze mną nie tak, tylko co ??
 
szarlotka - super!!! Gratulacje!!! Jestem w szoku że tak szybko Ci sikaniec wyszedł!!!

czarna
- nie stresuj się jeszcze bo z takim sikaczem to różnie bywa, widzisz, szarlotce tak wcześnie wyszedł, a ja robiłam w 11 dpt i nic, jedna krecha, a na drugi dzień betka piękna, oznaczająca ciążę, dopiero w 15 dpt mi wyszedł test sikany i to taka bladziutka jeszcze ta druga kreseczka była :)
Ja też się niepotrzebnie stresowałam! czekaj spokojnie na betkę, trzymam mocno kciuki:-)
 
eweli1982 ja tez jestem w szoku!!!!!!!!!!! Pozytywnym!!:):)Zrobiłam od niechcenia bo wiedziałam ,że jednej z Was chyba pcenter wyszedł po 6 dniach o ile dobrze pamiętam....
mi mi ja brałam luteine dopochwowo co 12 godzin 4 tabletki, estrofem co 8 godzin, fragmin w zastrzykach 1 na dobę, zamur po punkcji przez 5 dni, feminatal wcinam.....a jeśli chodzi o stymulkę to miałam Gonal F i Gonapeptyl...ovitrelle przed punkcją...
czarna380 no ale dzisiaj ten 8 dzień to naprawdę wcześnie!!!! Także wyluzuj do czwartku ja i tak dalej spięta dopóki bety wysokiej nie zobaczę....
dodora dziękuję:)ale narazie nie chce zapeszać bo ja niedowiarek jestem:)
 
eweli1982 bardzo dziękuję za pocieszenie, powoli oswajam się z tą myślą, ale nadal czekam i może będę miło zaskoczona :)

szarlotka80 skoro tak wcześnie wyszedł ci sikaniec to jak nic bliźnięta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
eweli1982 bardzo dziękuję za pocieszenie, powoli oswajam się z tą myślą, ale nadal czekam i może będę miło zaskoczona :)

uwierz mi kochana że ja też przeżyłam szok odbierając wynik betki. Dziewczyny mnie wcześniej oczywiście ostrzegały żeby nie robić sikańca wcześniej bo nie zawsze wyjdzie, a po co się niepotrzebnie stresować, no ale ja nie wytrzymałam i był niepotrzebny płacz i zwątpienie. Tak więc zapomnij o dzisiejszej I kresce i przygotuj się na II ale dopiero końcem tygodnia:tak:
 
szarlotka wielkie gratulacje kochana :-) II kreski jeeeeee :-D.Uwazaj na siebie,i betka to teraz formalnosc.Bardzo sie ciesze:tak:
czarna380 za szybko tescik. Ja robilam 13 dpt i kreski wyszly wyrazne.Poczekaj tak jak radzi eweli i zatestuj pod koniec tygodnia:tak:Nadal wierze,ze beda super II kreski.Trzymam kciuki :-)
 
reklama
szarlotka - GRATULACJE !!!!!!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ale to juz wygląda bardzo optymistycznie :-D:-D:-D
czarna380 - nie trać nadzei! jak doświadczenia innych dziewczyn pokazują - jeszcze nic nie jest przesądzone. Trzymam kciuki i czekam kiedy i Tobie będzie można gratulować!
 
Do góry