reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dzwoniłam właśnie :tak:kazały przyjechać na betę ,dziwne bo robiłam w przychodni u siebie i wynik 0,0 więc nie wiem czego oczekują ,że u nich się zmieni?
jedż dla świętego spokoju i oni ci powiedzą co dalej z lekami, a CUDA się zdarzają:)

ASIEKK Twój hipek mnie rozwala:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a ja właśnie się dowiedziałam że kolejna moja znajoma w ciąży(11tydz.)...ona już raz poroniła w 7 tyg. więc teraz mocno jej kibicuję i po cichutku sobie myślę że i man się kiedyś uda ,może nie tak naturalnie jak jej ale się uda-musi!!!!!
 
czesc dziewczynki !!!
Chciałąm zapytac czy któraś z Was maiał robioną laparoskopię ze względu na zrosty między narządami ?
A jesli tak, to czy one zniknęły po laparoskopii i czy pomogły zajsc w ciążę ?
Jest to dla mnie bardzo wązna informacja, z góy dziękuję za odpowiedz ;)
 
Czesc dziewczyny;)

Zuzanka ==== przykro mi ze sie nie udalo:-(ale tak jak dziewczyny tu pisaly, masz mrozaczki, wiec nastepnym razem sie uda;-)ale jeszcze czekam na drugi wynik i zaciskamy kciuki;-)

Z wiesci odemnie to takie, ze w piatek lub w sobote bede miala pick up.....a poniedzialek lub wtorek transfer....wrrrr.....zaczynam coraz bardziej swirowac....ale co ma byc to bedzie:-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)
 
spokojnie będzie dobrze.... szkoda że nikt nie wymyślił leku na to nasze stresowanie się.... byłoby o wiele łatwiej :):-D

Meg gdzie jesteś babeczko czekamy !!!!
 
reklama
Do góry