reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny mam w sobote robic kolezance pasemka...rozjasniaczem od fryzjera.Moze nie powinnam? co o tym myslicie?


hej ,mi lekarz powiedział żeby od takich rzeczy z daleka jak rozjaśniacze i farby z amoniakiem... więc kochana ja bym się nie bawiła na razie w takie rzeczy.

ptencer oj współczuje przejścia ,cieszę się że wszystko dobrze się skończyło.

*Meg* czekam na wyniki bety,u mnie niestety zarodeczki się nie przyjęły ,wyniki 0,0 i już @ mnie atakuje.Może innym razem.......:-(
 
reklama
dorocica 2 dpt- Syski bola,sutki wrazliwe.Podbrzusze jak na @,czuje jakby doslownie za chwile miala dostac okres.Pobolewa i kluje czasami.Do tego zaczelo mnie mdlic,rano wstalam bardzo glodna,az mi nie dobrze bylo,pomyslalam...zjem sniadanko bedzie lepiej,ale wcale nie jest. Podejrzewam ze hormony to wszystko powoduja no bo przeciez to dopiero 2dpt. 2 razy dziennie Crinone8% progesteron zel dopochwowo.

Mam pytanie jak to jest z ta implantacja zarodka? Wyczytalam 2 wersje. Ze okolo 3 dpt,no a druga ze 6-8 dpt.

z implantacją z tego co ja zauważyłam jak dziewczyny pisały to własnie w około 8dpt, ale ty kochana to nie myśl o tym tylko spróbuj się wyluzować, odpoczywać przede wszystkim SPRÓBUJ nie myśleć, teraz już wszystko w rękach bozi, losu... co ma byc to będzie, jesteśmy z Tobą:):):) a ja wierzę, że będzie dobrze i ty uwierz:):):) i pisz codziennie jak się czujesz.

.

zuzanka81 czekam na wyniki bety,u mnie niestety zarodeczki się nie przyjęły ,wyniki 0,0 i już @ mnie atakuje.Może innym razem.......:-([/QUOTE]
bardzo mi przykro, ale jak dziewczyny napisały, masz zarodeczki więc jeszcze będzie dobrze kochana, troszkę odpocznij i do walki:)
 
zuzanka -przytulam !!! smutno mi :-( ja też nastawiam się już na wakacje ....po mrozaczki.... może się spotkamy :) głowa do góry


bzzz ja to trzymam mocno kciukasy,że w piąteczek poinformujesz nas ,że jest wszystko dobrze i wierzę w to mocno,że tak będzie :-)

czy ,któraś z Was dziewczyny może mi powiedzieć jak nie dochodzi jednak to przyjęcia zarodeczków,to leki i zastrzyki ,które przyjmowałam do tej pory kiedy mam odstawić?
 
reklama
Do góry