reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ptencer wszystko na szczęście dobrze się skończyło
&&&
jak to czytałam to włos jeżył mi się na głowie
i gratuluję dwójeczki życzę zdrowej parki:):-)
 
reklama
Ptencer to złota dziewczyna - optymistka w 100%. Tak trzymaj:-)

Asiiek - ale miałaś zakupy, to co napisałaś to jak scenariusz do filmu, matko!!!!! Dobrze że nic Wam się nie stało:tak:
Bzzzz trzymam kciuki za piątek, napewno będzie dobrze a niunia urośnie, nie może być inaczej
 
Dzien dobry kobietki :)

ptencer uffff ciezkie przezycie,bardzzzo sie ciesze,ze wszystko skonczylo sie dobrze.
bzzzz trzymam kciuki do piatku,oby wszystko poszlo dobrze.Mam nadzieje,ze dzidzi rosnie w brzuszku,i na usg wszystko bedzie w pozadku.

U mnie na spokojnie.Pale sobie w kominku,bo na zewnatrz -16* brrrr....,popijam goraca kawke, oczywiscie jedna dziennie:) Mam nadzieje,ze kolejny dzien po transferze szybciutko minie....

Pozdrawiam i milego dnia kobietki :-)
 
Ptencer to złota dziewczyna - optymistka w 100%. Tak trzymaj:-)

Asiiek - ale miałaś zakupy, to co napisałaś to jak scenariusz do filmu, matko!!!!! Dobrze że nic Wam się nie stało:tak:
Bzzzz trzymam kciuki za piątek, napewno będzie dobrze a niunia urośnie, nie może być inaczej
oj zebys wiedziała...dzwiek zginanej karoserii słysze do teraz:-( o której wyniki betki bedą?

czarnykot oby szybciutko Ci minął :-)
 
ptencer wszystko na szczęście dobrze się skończyło
&&&
jak to czytałam to włos jeżył mi się na głowie
i gratuluję dwójeczki życzę zdrowej parki:):-)
dziekuje serdecznie za wsparcie i pamiec. Moja dwojeczka rowniez:-)

Wam wszystkim dziewczyny dziekuje, i mimo, ze moze nie odnosze sie do kazdej z osobna za kazdym razem, to kazdej mocno kibicuje i wraz z Wami czekam do punkcji, transferu i betek:-)
 
dziewczyny mam w sobote robic kolezance pasemka...rozjasniaczem od fryzjera.Moze nie powinnam? co o tym myslicie?


hej, kiedyś Lolitka pisała że przy stumulacji i na transfer bez żadnych kremów, perfum i tp. po nic nie wiem ale... sama chyba bym tego nie robiła


czarnykot brrr u nas też zimno jest i wieje , wieje wiatr brrr
trzymam kochana mooooooocno kciuki , czas zleci szybciutko a potem......;-)
jak dzisiaj się czujesz??



al eprzeżyłaś z tym krwawieniem, boziu droga, najważniejsze że nic się w sumie nie stało, widać organizmy nasze często dziwnie reagują na dzieciąteczka w brzuszku:) a bijące serduszka napewno wynagrodziły ci chwile grozy:):):) dbaj o was:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dorocica 2 dpt- Syski bola,sutki wrazliwe.Podbrzusze jak na @,czuje jakby doslownie za chwile miala dostac okres.Pobolewa i kluje czasami.Do tego zaczelo mnie mdlic,rano wstalam bardzo glodna,az mi nie dobrze bylo,pomyslalam...zjem sniadanko bedzie lepiej,ale wcale nie jest. Podejrzewam ze hormony to wszystko powoduja no bo przeciez to dopiero 2dpt. 2 razy dziennie Crinone8% progesteron zel dopochwowo.

Mam pytanie jak to jest z ta implantacja zarodka? Wyczytalam 2 wersje. Ze okolo 3 dpt,no a druga ze 6-8 dpt.
 
Do góry