reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, widze, że sporo się wydarzyło
zuzanka - ściskam Cię mocno, odpocznij i zbierz siły.
asiiek - dobra nowina, gratuluję wyników
bzzz - pamiętaj, że wszystko będzie dobrze!!!!

co do mnie to bete w 17dpt miałam 803.
 
reklama
hej dziewczyny! tyle napisałam i mi net padł w pracy wrrrrr..
Meg to superrrrrr!! no to chyba jestes spokojniejsza :-)
Bzz ja tam wierze, ze jeszcze bedzie wszystko dobrze ;-)
dodora oj tak było masakrycznie ale wazne, ze dobrze sie to skonczyło..
ja czekam na @ powinna byc dzisiaj i mam nadzieje ze tak bedzie bo chce jutro jechac do ginki
 
dzien dobry laseczki :)

Meg super betka :tak: Jak sie czujesz?
Asiiek @ przylezie napewno ;-) Fajnie ze juz niedlugo zaczniesz wszystko :-)

U mnie dzis 3dpt.
Nie mam juz mdlosci.Prawdopodobnie progesteron je spowodowal.Przyjmuje go 2 razy dziennie w zelu.

Dzis rano wstalam,patrze a tu na wkladce <brazowa> plamka.Zrobilam siusiu,wytarlam sie a tam moj progesteron <poniewaz aplikuje wieczorem,to rano ze mnie wylatuje> ,tez taki gdzie niegdzie brazowy:eek:Ale bardzo malo.Hmmm....no i teraz zonk.jestem 3dpt wiec chyba za szybko na plamienie implantacyjne??? Co o tym myslicie. Poobserwuje sie dzis i dam znac wieczorem.Mam nadzieje,ze to plamienie nie przekresla moich szans na dzidzie :-(
 
dzien dobry laseczki :)

Meg super betka :tak: Jak sie czujesz?
Asiiek @ przylezie napewno ;-) Fajnie ze juz niedlugo zaczniesz wszystko :-)

U mnie dzis 3dpt.
Nie mam juz mdlosci.Prawdopodobnie progesteron je spowodowal.Przyjmuje go 2 razy dziennie w zelu.

Dzis rano wstalam,patrze a tu na wkladce <brazowa> plamka.Zrobilam siusiu,wytarlam sie a tam moj progesteron <poniewaz aplikuje wieczorem,to rano ze mnie wylatuje> ,tez taki gdzie niegdzie brazowy:eek:Ale bardzo malo.Hmmm....no i teraz zonk.jestem 3dpt wiec chyba za szybko na plamienie implantacyjne??? Co o tym myslicie. Poobserwuje sie dzis i dam znac wieczorem.Mam nadzieje,ze to plamienie nie przekresla moich szans na dzidzie :-(
tez sie ciesz, ze nie długo sie zacznie :-)
hmm a tu miałas blastki podane??
 
asiiek nie....mialam punkcje w piatek a transfer w poniedzialek,ale zarodek byl ladnie podzielony na 8 blastomerow.Moze te lekkie plamienie to wina progesteronu?
 
Meg wspaniała betka!!! gratuluję....

czarnykot
-spokojnie, to na pewno nic złego-a szanse są zawsze duże !!!

Asiiek to wspaniale że już niedługo startujesz....trzymam kciuki :)
 
reklama
Asiiek mam nadzieje hehe,niech sie wgryza ile sil ;-) napewno nie mam sie czym przejmowac,ale ja schiziara jestem:-p
ja tez mysle, ze to implantacja:-)
bzzz, jak sie czujesz. Czy nadal masz plamienie? Ja poszperalam w necie troche i znalazlam duzo dziewczyn, u ktorych zarodek byl tak malutki jak u Ciebie, a teraz maja zdrowe dzieci. ´Wiec jeszcze nic a nic straconego.
 
Do góry