reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kwiat_lotosu dzięki jeszcze raz ja też właśnie zamierzam zażywać aspirynę i też mam taką 500mg i będę ją dzielić na 4 części.
 
reklama
kwiatuszku_lotosu nie bój się. Trzymaj nerwy na wodzy. Jestem pewna, że to tylko formalność :-). Trzymam kciuki i jutro czekam na dobre wieści. Pozdrawiam.
 
magdalena85 dzięki :) oby tak było


Jednak po rozmowie z mężem uzgodniliśmy, że betkę zrobimy w sobotę bo wtedy będziemy we dwójkę. Więc trzymajcie kciuki za sobotę a ja też mocno trzymam za wszystkie potrzebujące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kwiat lotosu - ja też trzymam kciuki ale tak na prawdę to przecież już wiesz :-D , trzy testy nie moga się mylić , ale póki czarno na białym nie będzie to powstrzymam się z gratulacjami - wedle życzenia :) , POWODZENIA !
ma-mi - dzięki za pamięć :) , w sumie czuję się dobrze , choć czasem mam gorsze dni i tylko liczę jak leci tydzien za tygodniem i kolejny i juz nie mogę się doczekać aż przytulę swojego maluszka albo maluszkę :)
ptencer - kciukasy zaciśnięte &&&&&&&
 
kwiat_lotosu Ale nas trzymasz w napieciu fajnie ze pójdziesz z meżusiem w takiej chwili szczescie trzeba byc razem;-) oby do soboty!
 
kwiat_lotosu - mam jeszcze pytanko o leki, gdzie je kupowałaś? Czy wiesz gdzie w Białymstoku można je kupić najtaniej ?
 
Kwiat_lotosu-> trzymam kciuki za betke, choc to tylko formalnosc. Daj znac jak bedziesz wiedziec, potrzeby nam tu troszke pozytywnych wiadomosci:-)

Gratuluje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc dziewczyny :)
Jestem tu nowa ale chcialam podzielic sie z Wami moimi doswiadczeniami.Jestem w trakcie stymulacji hormonalnej,wlasciwie juz po raz drugi.Pierwsza stymulacje zaczelam 27 wrzesnia ale musialam przerwac,gdyz dostalam hiperstymulacji jajnikow,wiec zdazylam uzyc tylko Synarel i Geonal-F.Musialam poczekac na krwawienie,potem 2 okresiki i od 3 lutego zaczelam wszystko od nowa.Jak narazie biore Synarel,potem Pergonal. 23 lutego mam pierwsza kontrole i mam nadzieje,ze wszystko tym razem bedzie ok.Dodam jeszcze ze mieszkam w Norwegii,a in vitro robie w Oslo. Pozdrawiam cieplutko:)
 
Do góry