reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

matylda - jaki słodziak :) gratuluje z calego serca i już nie mogę się doczekac aż ja zobacze swoje malenstwo:)
szarlotka - nie możesz się tak spinać .....ale wiem , że łatwiej powiedziec niż zrobić ech...taka nasza psychika kobieca bo wydaje mi się , że faceci są bardziej wyluzowani. Wmawiajcie sobie dziewczyny : nie będę sie przejmowac , nie będe o ty mysleć....ja tak sobie powtarzałam to jak jakąś mantrę aż wreszcie troche odetchnełam i sobie odpuściłam i wtedy się udało , naprawdę . Przestałam tak strasznie uważać na siebie , na to co jem - porzuciłam tę dietę '' cud '' , po transferze posiedziałam w domu jedynie 3 dni a potem poszłam do pracy żeby tylko o tym nie myśleć i zająć sobie głowę czymś innym. To matylda , że się tak smucisz , płaczesz i przezywasz nie zanczy wcale , że jestes słaba psychicznie ......pomyśl sobie jak daleko juz zaszliście oboje z mężem. Taka walka wymaga wiele determinacji i siły , poświęcenia z naszej strony.Wiem , ze to czekanie jest ooookropne ale teraz widzę , że coś z tej walki wyniosłam , na pewno nauczyłam się cierpliwości :) i czuję się silniejsza i wiem , że cuda się zdarzają :) czego tobie i wszystkim tutaj życzę ! Przesyłam fluidki &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*
 
reklama
Dodora.....dzięki za cieplutkie słowa:):)To ja też zacznę sobie wmawiać że mam się nie stresować...co będzie to będzie:)A mam nadzieję że będzie:)he he...narazie zajmę się mężem....a potem dopiero pieluchamI:):):)
 
Czesc Babeczki, melduje sie. Niestety u mnie klapa, tak jak przeczuwalam. Zrobilam sobie z rana sikanca i oczywiscie byl negatywny a poza tym dostalam @. Pocieszam sie, ze w koncu to byl moj 1szy raz - a ja mam pecha z tym numerkiem wiec do 3 razy sztuka...albo do 6? Ogolnie jestem twarda sztuka ale owszem, jest mi przykro. Poki co krece loki i spadam na imprezke. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, wypije dzisiaj lampeczke za wasze zdrowko, + betki i maluszki w brzuszkach.
Przy okazji witam w gronie nowe kolezanki.
 
vane76 Przykro mi :-( Super ze jestes dzielna i oby 2 była dla ciebie szcześliwsza. Popatrz jak to jest ze nasza intuicja nas nie zawodzi ;-)
 
vane76 - bardzo mi przykro ... wiem co czujesz ale nie poddawaj się kochana, musimy walczyć dalej bo warto!
 
vane - widzę , że z ciebie silna baba jest :) i tak trzymaj ! Pierwszy raz to wiesz.... człowiek się rozgrzewa i rzadko wychodzi więc baw się dobrze póki możesz bo potem bedzie ci to zabronione :) tylko soczki , soczki , soczki...
 
reklama
Do góry