reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

anja mam jeszcze do zrobienia parę badań jak wszystko będzie ok to za ok.3tyg zacznę.
nimfuś jak tam u ciebie zaczęłaś już stymulacje.
pozdrawiam całe forum jakoś ostatnio bardzo cichutko tutaj dziewczyny piszczcie bo forum upadnie .
 
reklama
Hej dziewczyny, rzeczywiscie jakos tutaj cichutko tutaj ostatnio, dajcie znac co u Was.
Ja bylam dzisiaj na wizycie w klinice po mojej ostatniej nieudanej probie i myslalam, ze zaczniemy stymulacje pod koniec lipca. A tu niespodzianka. Moja lekarz twiedrzi, ze nie ma na co czekac i trzeba probowac jak najszybciej. Jakoze dzisiaj ma 21dc, a tym razem mam miec dlugi protokol, od razu dostalam zastrzyk dzisiaj. Teraz za tydzien ma przyjsc okres i od 26 mam zastrzyki, tym razem w dawce 175j. (puregon). Poprzednim razem mialam tylko 100j. Teraz po powrocie do domu mysle, czy stymulacja od 8dc to troche nie za pozno???Prosze dajcie znac, jak wyglada Wasza stymulacja.
 
mirela - no to trzymam kciuki abyś też zaczęła wszystko w terminie!
ptencer - to fajnie że nie musisz tyle czekać, lekarz wie najlepiej co dobre dla Ciebie. Nie będzie za późno na stymulację bo taka jest kolejność w tym długim protokole, najpierw leki wyciszające od 21 dc, potem @ a potem stymulacja.Ja miałam taki protokół poprzednim razem więc wszystko jest ok :tak:. Powodzenia, ja też dzisiaj zaczęłam nowe podejście. Pozdrawiam!
 
ptencer a czy ten zastrzyk dostałaś tylko raz na wyciszanie mi lekarz mówił że będę brała przez ok 9 dni też bym wolała taki jedno razowy mogłabyś napisać jak się ten zastrzyk nazywa i ile kosztuje zapytam czy stosują takie zastrzyki w klinice gdzie jeżdżę.
ptancer a ty do jakiej kliniki jeździsz. Trzymam za Was kciuki dziewczyny.
 
mirela02-> zastrzyk nazywa sie Enantone. Mozna go albo przyjac raz, 21dc, w wiekszek dawce albo codziennie od 21dc w mniejszych dawkach. Kosztuje duzo, bo 180 euro, ale poniewaz tutaj gdzie mieszkam (Austria) jest 70% dofinansowanie do IVF, zaplacilismy tylko 55 euro. Co do mojej kliniki jest do Kinderwunschklinik w Wiedniu, podobno jedna z lepszych w Europie. Lekarz sa naprawde super i mam do niech wielkie zaufanie. Po ostatniej mojej probie, gdy w sumie implatancja doszla do skutku, ale zarodek przestal sie rozwijac (co wedle mego lekarza zdarza sie b. czesto) jestem pelna nadziej, tym razem musi sie udac:-)

Ewelina125-> kciuki zacisnieta mocno:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewelinka trzymamy za Ciebie kciuki z moja gwiazdką;)Pozdrawiamy
żadko tu zagladam teraz bo nie bardzo mam czas a i z netem różnie bywa, ale pamiętam o was dziewczynki i trzymam za wszystkie kciuki i za te które forumowo znam i za wszystkie nowe wierzę że każdej z was się uda tak jak mi:)
 
reklama
Do góry