reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

ewelina125 ja zastrzyki z diphereliny bralam podskórnie w brzuchola. 14 sztuk przyjęłam na wyciszenie jajników w długim protokole. Hmm może są różne diphereliny, nei wiem; ja brałam w podskórnie.
xamer strasznie mi przykro, ale trzeba mieć nadzieję. Coś w końcu zaiskrzyło, do zarodek na początku się przyjął, więc pewnie następnym razem się uda.
 
reklama
wera wiem że owulacja ale jednym z objawó owulki jest śluz przeźroczysty prawda??A poza tym robiłam teraz test owulacyjny iwyszła jedna kreska :(:(:( więc co mam zrobić
 
Ewelina125 to w Bocianie w takim razie. Nie tam gdzie ja. Ale jest pod dobrą opieką, Mrugacz to bardzo dobry fachowiec.

ewka106 ja od 5 lat nie widziałam u siebie śluzu płodnego a owulkę mam. Zaufaj lekarzowi albo zadzwoń i poproś żeby Ci wyjaśnił jak masz wątpliwości.
 
EWKA
bo może owulacja będzie później, nie zawsze po clo owulacja jest 14 dc, czasem jest znacznie później, nie rozumiem dlaczego lekarz więc kazał ci w ciemno zrobić zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka w 12 dc bez monitoringu......bo może okazać się że będziesz miała owulacje np w 16dc, a nie wiem jaka jest reakcja kiedy weźmie się ovitrelle kiedy nie ma dominującego pęcherzyka.....moja rada, idz na USG zanim weźmiesz zastrzyki
 
EWKA
ja bym poszła nawet przed zastrzykiem,żeby zobaczyć jakie pęcherzyki masz i obserwowań największy. Zgadzam się z dziewczynami, nie zawsze owulka jest 12 dc. Ja po clo mam duzo później owulkę, nawet ok 17 dnia. A przy cyklu naturalnym zazwyczja ok. 12 dc.
 
Hej

Kobitki, czy któraś z Was miała plamienie implanatacyjne. Jeśli tak, to jak ono wyglądało? Ja mam od wczoraj i jest coraz silniejsze. Nie wiem czy to plamienie implantacyjne czy @ zaczyna się. Wczoraj był 9 dpt.
 
reklama
Ewelina
ja miałam jednorazowe plamienie w 13 dpt, ale nie wiem czy to była implantacja bo do implantacji dochodzi około 3 dpt, a to już było po pozytywnym teście, nie powinno się rozkręcać
 
Do góry