reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A dla mnie zabrakło prezentu świątecznego. Znowu nie mogę zacząć stymulacji i znowu cykl z anty i czekanie i czekanie i czekanie.........

Pozdrawiam Wszystkie i Wesołych Świąt

Smutno mi...
 
reklama
gosia788 - dziekuje za cieple mysli... i oczywiscie gratulacje ze sie udalo. trzymajcie sie razem przez te 9 miesiecy i sie nimi cieszcie:)

ewka - czekamy z Toba. mozesz se betke sieknac wczesniej niz za 2 tygodnii. po blastkach juz nawet sikaniec wychodzi po 10 dniach

nimfus
- wszystko ma swoj powod. moze tak mialo byc zeby organizm jeszcze miesiac odpoczal. zyj swietami, cieplem rodzinnym i w styczniu bedziesz zabierac dzieciaki do domu
 
wera , bombel - dzięki bardzo za pomoc , faktycznie za duzo tam miałam napisane w swojej sygnaturce hahah , szkoda , ze nie probowałam tam upchnąć jeszcze swojego zyciorysu haha
ewa- czekaj dziecko spokojnie czekaj , trzymam kciuki &&&&&&&&&&
nimfuś - prezent będzie i dla ciebie tylko mikołajowi sie pewnie sanie zepsyły po drodze i nieco sie spóźni :) ale najwazniejsze , ze dotrze ! W naszej sytuacji , którą przechodzi każda z nas mogę powiedzieć , że nauczyłam się cierpliwości ....ech ....my na wszystko muuusimy czekać , czekać. Wiem jakie to okropne ale najlepiej znajdź sobie jakies zajęcie to czas minie ci szybciej :)) Idą święta więc może sama zostaniesz mikołajem ? Szukanie prezentów zajmuje tyyyyyyyle czasu , że zabraknie ci dla na myslenie o tym wszystkim i nim sie obejżysz już minie czas czekania i nastapi czas działania :)

wera , bombel - bierzecie jakieś leki , jesli tak to proszę napiszcie jakie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzięki dziewczyny, czekam spokojnie, nic nie czuje nic mnie nie boli, nie wiem czy to dobrze czy nie ale czekam, dobrze ze nie długo święta więc jest troszkę roboty i nie myślę tak intensywnie jak za pierwszym podejściem. Dodorka ty po crio miałaś jakieś objawy?? pozdrowionka :):)
 
dodora,bombel, wera mega wielkie gratulacje życzę szczęśliwych 9 miesięcy trzymajcie się cieplutko.
ptencer trzymam kciuki
nimfuś czas szybko zleci lepiej się dokładnie przygotować niż później żałować że się czegoś nie zrobiło ja też czekam i odliczam dni.
anja pytałaś kto miał krótki protokół z antagonistą ja miałam jak wiadomo nie udał się więc następne podejście będę miała na długim protokole a ty kiedy zaczynasz następne podejsćie.
ewka trzymam kciuki niech te 2tyg szybciutko zlecą.
 
reklama
Do góry