reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mam pytanko w którym dniu cyklu wykonuje się badanie na prolaktyna jak pytałam lekarza to powiedział że w dowolnym dniu cyklu a ja wyczytałam że najlepiej między 1 a 3 dniem cyklu albo w 21dc, kurde głupiej już od tego wszystkiego a wy jak myślicie w którym dc.
 
Mirela, w dowolnym to na pewno nie. Ja robiłam chyba w 2dc a potem miałam też badania kolo 20 dc ale to chyba na progesteron
 
ewa - na początku przez pierwszy tydzien to nie czułam nic fizycznie ale jakoś czułam to chyba psychicznie , ze będzie dobrze :) , w drugim zas tygodniu doszły wrażliwe brodawki - nie cale piersi , oraz takie ciągnięcie jajników jak na okres ale trochę jakby mocniejsze , wyrazniejsze
wera , bombel - kurcze wy obie bierzecie heparyne , a mnie lekarz kazał odstawić , wciąż o tym myslę , boję się , że przez odstawienie clexane mogę stracić te ciążę . Zadałam nawet pytanie w tej sprawie lekarzowi ginekologowi na necie i odpisał , ze skoro nie ma takiej potrzeby to nie muszę brać - ale i tak mnie to nie uspokoiło. Dziewczyny a czy czujecie jakieś bóle podbrzusza , jakieś ciągnięcie , kłucie ? Ja czuję i przeczytałam już połowę netu i to ponoć normalne ale boje się , że boli mnie za bardzo albo za długo ech.....zamiast się cieszyć to ja się wciąż dołuję :wściekła/y:
 
bombel, dodora, wera serdecznie wam gratuluje!!! Pięknie się patrzy na ciążowe suwaczki. Jak nie miałam @ to brałam duphaston na wywołanie, wtedy okazało się że jestem w ciąży ale lekarz koniecznie kazał przerwać branie tabletek, stwierdził że skoro zaszłam naturalnie to jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma. I teraz biorę tylko witaminki Feminatal najpierw do 12tygodnia a teraz po 12 tygodniu.
 
dodora
tez czuje ciagniecia i czasem boli mnie podbrzusze ale nie zawsze i jest to raczej delikatny ból, takze u ciebie wszystko jest ok, bo takie bole sa normalne :-)
 
dziewczyny jakiego ja się dzisiaj najadłam strachu......wstaje rano a tu krew, myślałam że umre, na szczęście było to jednorazowe i już jest czysto, ale poleciałam na USG i zobaczyłam moją "kropeczkę" ma 7,32 mm i wykazuje że to 5t i 1 dzień ciąży, czyli wszystko prawidłowo :))
tylko jak lekarz zobaczył moje narządu z zewnątrz to sie przeraził bo wszystko mam czerwone i opuchnięte, do tego upławy i dostałam jakąś maść do smarowania zew. ach, zawsze coś się przyplącze
 
reklama
dodora męczę Cię ale powiem Ci że u mnie z tą psychiką to różnie jest, czasami czuję że będzie dobrze ale są chwile gdy myslę że się ZNOWU nie uda :(:(, to wszystko przez te ciągłe porażki i przegraywane walki ( setki testów z wynikiem negatywnym,), jestem dziś w 3 dpt i nie czuję nic, pracuję normalnie, ale staram się oszczędzać. Piersi mnie w ogóle nie bolą, po pierwszym ivf to mnie bardzo bolały a teraz zupełnie nic, zobaczymy co będzie hmmmmm ale móie Wam dziewczynki mam różne myśli , po prostu się zwyczajnie boję. Na pewno znacie to uczucie :(
 
Do góry