reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

cześć dziewczyny, GRATULUJE nowych fasolek:)))

LOLITKA mam pytanko do Ciebie będziesz się teraz starała w Polsce w Białystoku. W której klinice i u jakiego lekarza?? Domyślam się że poczytałaś trochę i zdecydowałaś się na Biały bo są najlepsi. a czy może wiesz jaka jest całkowita cena (wiadomo że moga być widełki bo każda z nas inaczej się stymuluje). chciałam tez w styczniu zacząc ale lekarz którego wybrałam akurat w moim terminie idzie na urlop i tak mi przeleciało przez myśl że może spróbować w Białystoku???
 
Ostatnia edycja:
reklama
dorocica
sa najlepsi i tanio:) w artemdzie 3900 plus leki, w bocianie 4100 chyba plus leki (cena u Ciebie moze byc 200 pln w dol bo 3900 to ja place ze biopsje tez. byc moze bez biopsji jest 3600)

nie chce przekonywac nikogo do niczego. ja sie na nich zdecydowalam ze wzgledu na jakosc, cene, komunikatywnosc i elastycznosc
 
Baśka1,
dziękuje za odpowiedz, powiedz u kogo byłaś i może pamiętasz w jakiej cenie leki są. powiem tak chodzi mi dokładnie czy zmieszczę się w 8000 tysiącach ze wszystkim. ja jestem spod warszawy i dlatego tak pytam.
 
ptencer
kochana i jak się czujesz ?? będziesz powtarzała betę ?
wiesz wydaje mi się żer beta mogła być jeszcze niska w 12 dpt bo twój zarodek był tylko 2 dniowy i w dodatku jeden, więc jest szansa że betka ładnie urośnie :)
 
witam dziewczyny, odnalazła się moja druga kropeczka! Dziś zobaczyłam na monitorze 2 bijące serduszka :))) leżę i nie mogę się nadziwić, że takie szczęście i to za pierwszym razem...
Trzymam kciuki za was kochane! Dzięki, bez tego forum chyba bym zwariowała.
 
dorocica
ja sie zdecydowalam na Artemide, lekarz Domitrz (choc u nich wszyscy sa dobrzy).
Cena lekow - zalezy od stymulki, ale srednio wychodzi ok 4tys wiec sie powinnas zmiescic w 8tys (u mnie bedzie mniej bo ja mialam zawsze niskie do srednie dawki). Bedziesz musiala tam jechac na dlugi pobyt (chyba ze meiszkasz blisko) ktory jest ok 12 dni (+-2 dni). za caly pobyt nie zaplacisz wiecej niz 750pln (40-50pln za dobe srednio w bialym, i ok 35 poza bialym) w zaleznosci od tego na jakie koszty sobie mozesz pozwolic. jest etz wersja bardziej ekonomiczna - mozna wynajac pokoj w bialym w akademikach: ceny od 20 pln
 
Ostatnia edycja:
wera86-> tak, powtarzalam dzisiaj. Wynik mam miec po 17.
W sumie czuje sie dobrze, spokojnie bardzo. Nawet nie mysle, ze cos moze byc nie tak. Tez mysle, ze moje beta moze byc z tego powodu jeszcze troszke niska, po tansfer byl juz po 2 dobach. Dam znac jak juz bede cos wiecej wiedziec. A jak Ty sie czujesz Kochana?
Francis -> gratulacje, super wiadomosci:-)
 
reklama
Do góry