reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mi mi nie wiem właśnie jak sytuacja wygląda z tą spiruliną w aptekach jutro będę w aptece to się zapytam na allegro patrzyłam to jest dostępna,
lena mi się też dłuży gdzie tam do stycznia ty jesteś bliżej wszystkiego och te czkanie jest okropne.
 
reklama
Dzień Dobry!

Dziewczyny, nie uważacie ze byłoby lepiej gdyby nasz wątek był osobnym tematem?Moglybysmy sobie zrobić na przykład listę nas wszystkich. Trochę by nas tez podbudowalo, gdybyśmy zobaczyly ze wielu z nas już się udało- łatwiej by było czekać "na swoją kolej" :). Do tego moglybysmy mieć osbne wątki o suplementach, dietach itp. Co myślicie?
Pozdrawiam
 
dr Mirocki, Macierzyństwo - Kraków. Ech, dziewczyny w klinice śmiały się że taka beta to chyba na bliźniaki... O Boże jak bym chciała bliźniaki :)))
 
Francis - KOchana, jak się cieszę :)))))))))))) Oby tak dalej!!!!!!!!!! BUźka!!!!!
kama35 - jutro idę na moja ustaloną wizytę w klinice. Jakoś nawet nie mam chęci tam iść. Plamienia, miesiączki nadal nie mam. Znów mnie zaczęło podbrzusze pobolewać, może to na miesiączkę. Zobaczymy.... Kochana , trzymam za Ciebie kciuki!!!
 
francis -> ale super, gratuluje serdecznie.
Dziewczyny jutro mam pnkcje o 10:30, prosze trzymajcie za nie kciuki.
Mam malego stracha prawde powiedziawszy:-)
 
reklama
Do góry