reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

maryola - współóczuję bardzo, nie mam pojęcia jak to jest... podchodzę pierwszy raz... obawiam się że dowiem się we wtorek, kiedy zbadam sobie pierwszy raz betę, dzisiaj mnie zaczął boleć brzuch dokładnie tak jak przed @ :(
 
reklama
pomóżcie od którego dnia cyklu bierze się tabletki anty,można oszaleć od tego wszystkiego w necie inaczej w ulotce inaczej.
 
oj kobitki, powiem wam, że mam stracha i boję się , że po clo nie uda mi się wywołać owulki i znowu kolejny cykl mi przepadnie, lekarz za bardzo nie chce przeprowadzić crio na bezowulacyjnym , ja też myślę, że szanse są wtedy mniejsze a co wy na to??
 
Mirela, zaczynasz juz kolejne podejście? Pamiętam że ostatnio szłyśmy razem w tym samym czasie tzn wynik miałyśmy tak samo bo ja wcześniej zaczełam bo miałam długi protokół a Ty krótki z tego co pamiętam.Teraz będziesz miała długi?
 
mirela02; - wiesz nie wiem czy 1 dc to ok, moze i nie ma to wielkiego znaczenia.........wiem tyle ze 2, 3 najlepiej i tego jestem pewna.......
 
A lekarz Ci nie powiedział mirela od którego dc masz brać te tabletki?
Ja myślę że ten jeden dzień różnicy to się nic nie stanie
 
reklama
Maryola trzymaj się kochcana. Popłacz i zaczynaj dalej walczyć, w końcu musi się udać!
Lolitka jesteś naprawdę wspaniała i dzielna. Piąte podejście - to dla mnie coś wielkiego. Życzę Ci żebyś miała masę siły i wytrwałości. Podziwiam Cię bardzo.
 
Do góry