reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kama35 - teraz wiem co dokładnie czujesz. Moja beta ma wynik 0,1 - totalna klapa. Na cud środowy nie liczę - mam wtedy w klinice badania bety. Nie wiem co totalnie myśleć - czy jeszcze się moje dwa zarodki nie zagnieździły stąd też brak bety. Bo jeśłi nie miałam plamienia to gdzie one są!!!!!!!!!?????? Czuję się jak wyrzutek, który płaci za jakieś rzeczy... Jakby mnie ktoś karał tym, że nie mogę mieć dzieci...Nawet in vitro nie pomaga...... Psychicznie totalny dołek. W klinice czekają na mnie dwa zarodeczki. jednak jeśli rzy pierwszym razie się nie udało, gdzie jestem tak naładowana wszystkimi środkami które mają wspomagać ciążę, to przy drugim podejściu nie sądzę by było lepiej. Jestem załamana.......Myślałam i miałam nadzieję, że się uda.........
 
reklama
maryola2; hm....................nie wiem co myslec o tym, co napisac.....niby w 10, 11 dpt juz powinna wyjsc betka, jakos nie chce mi sie wierzyc ze sie tobie nie udalo, bylas i chyba nadal wierze jeszcze ze cos u ciebie moze sie zmienic, choc jak mi dr powiedzial 0,1 to nie ma ciazy ale @ jeszcze nie masz wiec......................... trzymaj sie:-(
 
maryola2 przykro mi czas leczy rany, nie poddamy się trzymaj się cieplutko.

dziewczyny a co sądzicie o jednoczesnym zażywaniu witamin, linocomplexu,i koenzymu Q10 z tabletkami anty wiem że zioła trzeba odstawić a co właśnie z resztą.
 
lena31 - kompletnie nie wiem co mam myśleć.......... bo jeśli nie mam żadnego plamienia to co to znaczy???? co się ze mną dzieje????? Ryczę jak wół........
 
maryola
przykro mi kochana :(
i przykro mi to mówić ale jak dziś mam 10dpt i beta 0, to już niestety nie ma szans, niektóre kobiety tak mają że nie plamią ani nic a ciąży nie ma, bo jest to wynik dużej ilości leków które przeważnie hamują @, mówię ci to bo wiem że gorzej jest robić sobie nadzieję a póxniej okazuje się że i tak nic z tego, ja w 6dpt miałam betę 4,5 i już wiedziałam że coś nie tak i że może się nie udać, bo większość dziewczyn w tym dniu miała już pozytywną, bo zarodki implantują się do 5-6 dnia po transferze
 
powiem Wam moje Drogie, że nie sądziłam, że aż tak się rozkleję. myślę o dwóch mrozaczkach, które na mnie czekają ale boję się , że moge równie dobrze ich nie mieć bo nie wiem jak i czy się rozmrożą....... życie jest bardzo niesprawiedliwe.................chyba się dziś upiję.........
 
Lena - ja nie leczę się w Polsce. Jeśli o mnie chodzi to chodzę do kościoła pomimo że boli mnie to co sądzą i mówią nt in vitro. Staram się o tym nie myśleć i nie uważam abym robiła coś złego.

Maryola - bardzo mi przykro! Wiem jak jest ciężko na początku ale potem wracają siły do dalszej walki bo wbrew dołkom to jesteśmy silnymi babkami i nie możemy się poddać!
 
maryola2; - a upij sie czemu nie ale potem odpocznij, pozbieraj sie i zabierz swoje sniezki do domu.....................smutno mi razem z toba...:-(
 
Maryola, bardzo mi przykro. Uwierz, ze wszystkie wiemy dokładnie co czujesz :( chyba najgorszy jest ten pierwszy raz? Nie wiemy czego oczekiwac, a raczej wszystkie w duchu wierzymy sie uda. Ja mialam dokladnie tak samo. Ciagle pamietam ten bol. Pamietam jak plakalam w nieboglosy jak dowiedzialam sie ze nie wyszlo. Bylam wtedy dosc mloda a lekarze narobili mi nadziei. Wszystko szlo prawie jak pomasle, wszystkie znaki na niebie sugerowaly ze sie udalo. Niestety, nie moglam sie bardziej pomylic. Kochana, plamienie lub jego brak nic nie oznacza. Pamietaj ze zarodeczki sa mikroskopijne i nie da sie ich dostrzec w zaden sposob w plamieniu. Brak @ jest spowodowany lekami. To prawda, ze niektore dzieczyny dostaja @ w czasie ich brania ale inne juz nie. Kochana, obiecuje Ci ze Twoj bol z dnia na dzien bedzie mniejszy. Masz jeszcze mrozaczki i na tym sie skup, bo bol Cie zameczy. Tule mocno !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czuję się strasznie. Kolejny raz w życiu wielki, życiowy walec po mnie przejechał....Ilość doświadczeń, które mam na karku już dawno tuzin innych kobiet mogłabym obdarować. Nie mogę męzowi spojrzeć w twarz, czuję, że tak bardzo go zawiodłam. Ja i moje wnętrzności.Chciałabym aby ktoś mi powiedział co zrobiłam źle i co mam zrobić by się udało.............Jednak wiem, że nie ma na to żadnej receptury. Najbardziej mnie boli to, że my wszystkie tak bardzo chcemy i dałybyśmy wszytsko za to by zajść w ciążę, tę upragnioną ciążę a inne zachodzą i usuwają, bo nie chcą tych dzieci. Inne urodzą i oddają do adpocji a inni jeszcze wyrzywają się na swoich dzieciach, bo im przeszkadzają w życiu. Jakie otr niesprawiedliwe. dziękuję, że jesteście.....
 
Do góry