reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Pomimo ładnej pogody wczoraj miałam lekkie załamanie, że nie dane nam bedzie posiadać dziecka, ale mąż kazał mi myśłeć pozytywnie i nie smutać.
Więc Baśka masz radzję trzeba pozytywnie myśleć, choć ja nie należe do cierpliwych osób i chciałabym wszystko mieć natychmiast i wiedzieć już czy się uda. Teraz muszę się nauczyć cierpliwości.
 
reklama
KATIE

wszystkie tak chyba mamy ze chcemy wiedziec od razu czy sie uda

dziewczyny

a gdzie wy macie tą wiosnę, bo u mnie cały czas pada....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katie29! Nasze sytuacje bardzo uczą cierpliwości i pokory do życia. Nie można być zbyt pewnym bo można się ogromnie rozczarować i załamać, zostaj nam tylko czekać i mieć "po cichu" lekką nadzieję.
Matylda! Ściana wschodnia była dziś cieplutka i słoneczna (tylko jedna mała chmurka z deszczem zabłąkała się). Wykosiłam dziś chyba pół ogródka trawy. Taka praca fizyczna dobrze robi na psychę. Polecam!
 
ja jestem przed remontem i w "szale" pakowania gratów. Była dziś na agua areobiki i faktycznie się odprężyłam i dziś myśłe pozytywnie.
 
Beta! rozmrażasz wszystkie trzy mrozaczki? A ile będziesz transferować?

HEJ,
widze ze humorki dopisuja:)
Mrozaczkow mamy sztuk 3, ale nie wiem ile rozmrazac- 2 pewnie?

Nie kracz Mami z tą trójeczką... Chociaż mój małżonek chętnie i 4 by widział:)))) Spokojnie spokojnie, liczymy na bliźniaki.
 
jak sie rozgadaly dzisiaj.....

a tak a propo... od jakis 2 tygodni za mna mocno kwasne ogorki chodza. nie jem, bo niby niedobrze po transferze bo ocet itd ale tak mnie juz meczy to ze chyba pojde i zezre 2 kg
 
reklama
Do góry