reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

BetaBeta- u mnie też 2 śliczne 8komórkowce najlepszej klasy... Kurcze,kurcze- moja nadzieja maleje... A mogę zapytać jaki u Ciebie jest problem, że podchodziłaś do ICSI ? Ja w totolotka nigdy nawet trójki nie trafiłam ;) Tym razem nie potrzebna mi "trójka" wystarczy trafić "jedynkę" ;-)
 
reklama
BetaBeta- u mnie też 2 śliczne 8komórkowce najlepszej klasy... Kurcze,kurcze- moja nadzieja maleje... A mogę zapytać jaki u Ciebie jest problem, że podchodziłaś do ICSI ? Ja w totolotka nigdy nawet trójki nie trafiłam ;) Tym razem nie potrzebna mi "trójka" wystarczy trafić "jedynkę" ;-)

Oj, nie chciałam twojej nadziei odbierac, sorki!!! po prostu sama sie przekonalam ze to naprawde totek :( Mialam nadzieje ze moje szanse byly duze przy tych ladnych komorkach, ale sie mylilam- jak totek to totek :)

Zdecydowlismy sie na ICSI bo mam małą rezerwę jajnikową i skoro udało nam się 6 dojrzałych komórek wyhodować, to chcieliśmy mieć pewnośc że zapłodnią się wszystkie. Udało się 5-ciu, więc mamy 3 mrozaczki. Boimy się jak będzie wyglądała moja ewentualna kolejna stymulacja, czy uda się i ile jajeczek wyhodować, więc postawiliśmy na te które już się spisały na piątkę.

Zyj swoją nadzieją- niepotrzebny stresik nam nie służy. Wiem że łatwo powiedzieć bo sama własnie liczyłam dni i obserwowałam swoje dolegliwości. Licz na swoją szczęśliwą jedynkę!!!!
 
Hejka Kobitki!
Ale jestem grzeczna?! już doczekałam się @, a to pozala mi iść do przodu. Zwykle miałam cykle ok 40 dniowe, a teraz niespodzianka:31, tylko. Jestem z siebie dumna. Może to działanie laparoskopii, może mi się troszkę uregulował? Jest mi naprawdę lżej na duszy i ciele. Mam wizytę 19.05 u gina i lecimy dalej.
Z tym szczęściem to Lolitka i Mami to teraz w waszych rękach karty, ja z Betą wyciągnełyśmy puste........
 
BetaBeta- spoko, już się wzięłam w garść :) No i widzę, że skoro mowa o "trójce" to wkrótce będziesz miała na nią szansę :-)
Co do kart to ja proponuję trochę pokombinować i zagrać taką talią, w której będzie duuużo asów... - Podzielimy się nimi ;-)
Matylda i Baśka1 - trzeba się spieszyć bo BetaBeta ma chrapkę na 3 ;)) Trzymam kciuki żebyście też się załapały!
 
Mamy piękną WIOSNĘ i LATO nadchodzi więc cieszmy się! Myślcie pozytywnie kobitki! W końcu musi być dobrze. Tylko musimy cierpliwie poczekać na swoją kolej!
 
reklama
Do góry