reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też bym chciała więcej niż jedno!!
Ale ja was pożegnam, miałam dziś ciężki dzień i idę do łóżeczka!
 
reklama
lolitka, ja tak miałam przy pierwszej ciąży. Śmiałam się, że gdy odbywał się seksik na szkiełku ja już byłam w ciąży, bo ogórki kiszone okropnie za mną chodziły. I zajadałam się kiszonymi własnej roboty, tzn. sąsiadki ;-) Tak więc wszystko jeszcze w grze, więc proszę nastawiać się pozytywnie.
ma-mi do Ciebie również te słowa kieruję, głowa do góry. Do póki piłka w grze... ;-)
My dziś korzystałyśmy z pięknej pogody i dużo spacerowałyśmy, choć po południu burza nas trochę zmoczyła, co akurat moją córcię bardzo cieszyło :-D
 
Witam.jestem tu nowa i chciałabym z kimś pogadać bo mam doła.wczoraj miała transfer

jakiej jakości miałaś zarodki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witaj labo, czemu masz dola? cieszyc sie trzeba, ze transfer byl i szansa na dzidzie jest. ile zarodeczkow mialas transferowanych? to twoj pierszy raz? mrozaki czy swiezynki?
moja zarodeczki byly 9b i 3d. przetrwal jeden!!!
 
Do góry