reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Fajnie ze ktoś tu jest
miała 9 komórek 8 nadawało się do zapłodnienia z czego 1 blastocysta 2cc i zarodek 8c i nic do zamrożenia stąd ten dół bo co będzię ja k się nie uda

Próba pierwsza 3 nieudane inseminacje ,endometrioza i brak kasy na kolejną próbę ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam.jestem tu nowa i chciałabym z kimś pogadać bo mam doła.wczoraj miała transfer

Witaj,
głowa do góry!!! cieszmy się że mamy mozliwość leczenia się- przecież po to to wszystko żeby sie udało, prawda? zasuwaj po fajną książkę, włącz dvd, połóz się pod gruszą i myśl o tym co tam też twoje zarodeczki właśnie wyprawiają. Będzie dobrze! Tylko musisz koniecznie zmienić nastawienie.
Ja jestem 2 tyg. po nieudanym 1 transferze, własnie dostałam @ i się nie załamuję. Nie mogę sie doczekac odbioru moich eskimosków z zimowiska- wiem że któryś z nich się chętnie zadomowi w moim brzuszku i w naszym domu.
No, głowa do góry, nie może być źle!!!!
I trzymaj się z nami- bo nam tu raźniej w kupie i nie dajemy się złamać :)
 
labo ja mialam jeszcze gorzej, 40 pecherzykow, wiec sie nastawilam na przynajmniej 25 jajeczek, a tu tylko 8, 6 sie nadawalo, 2 sie w ogole nie zaplodnily, 1 padla pierwszej nocy, nastepna drugiej, nie czekali dluzej i 2 co zostaly mialam transferowane w drugiej dobie. zero mrozakow, zadnej blastocysty. ale jedna sie przyjela i jestem teraz w 17 tygodniu ciazy!!!! glowa do gory bedzie dobrze, a tu na tym forum nie zginiesz. wszystkie przechodzilysmy/przechodzimy przez to samo wiec razniej.
 
Fajnie ze ktoś tu jest
miała 9 komórek 8 nadawało się do zapłodnienia z czego 1 blastocysta 2cc i zarodek 8c i nic do zamrożenia stąd ten dół bo co będzię ja k się nie uda

Mamy tu na forum ciężarówki i mamusie ze słabeuszków zarodków- ta klasa nie oznacza nic złego skoro dziewczynom się udało. Nie myśl teraz negatywnie- to nie czas na doły.
 
fajnie jest z Wami pogadać.Niestsety z racji mojego zawodu mam złe doświadczenia.Pracuję w laboratorium i do mnie co i rusz przychodzą kobietki po nieudanych transferach , które nawet kilka razy próbowały i nic więc boję się co będzie ze mną.
 
w sobotę mam 1 weryfikację ale wiem że nie należy się nią sugerować jeśli będzie ujemna druga we wtorek a 23 trzecia znowu w sobotę za tydzień.
 
etam, masz po prostu skrzywienie zawodow. nie przychodza te, ktorym sie powiodlo i przez to twoja przekonania bazuja na blednych przeslankach. my cie tu zaraz wyprostujemy.
ile mialas zarodkow transferowanych? wszystkie 3???
 
reklama
2 miałam w transferze bo 1 był 6 c i laboratorium powiedzieli ,że jest mała sznsa na przyjęcie . reszta poszła w zapomnienie bo w5 piątej dobie hodowli były 4 c więc zero szans Przychodzą też takie , którym się udało nawet w wieku 39 lat za 1 razem ale wiesz jak to jest łatwiej jest mieć czarne mysli niż pozytywne. Żebym chociaż miała jeszcze kasę na 1 próbę a i ta pierwsza była już na kredyt i zero mrozaczków a tym się pocieszałam , że jak nie wyjdzie to będą chociaż one.
 
Do góry