reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pomimo ładnej pogody wczoraj miałam lekkie załamanie, że nie dane nam bedzie posiadać dziecka, ale mąż kazał mi myśłeć pozytywnie i nie smutać.
Więc Baśka masz radzję trzeba pozytywnie myśleć, choć ja nie należe do cierpliwych osób i chciałabym wszystko mieć natychmiast i wiedzieć już czy się uda. Teraz muszę się nauczyć cierpliwości.
 
reklama
KATIE

wszystkie tak chyba mamy ze chcemy wiedziec od razu czy sie uda

dziewczyny

a gdzie wy macie tą wiosnę, bo u mnie cały czas pada....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katie29! Nasze sytuacje bardzo uczą cierpliwości i pokory do życia. Nie można być zbyt pewnym bo można się ogromnie rozczarować i załamać, zostaj nam tylko czekać i mieć "po cichu" lekką nadzieję.
Matylda! Ściana wschodnia była dziś cieplutka i słoneczna (tylko jedna mała chmurka z deszczem zabłąkała się). Wykosiłam dziś chyba pół ogródka trawy. Taka praca fizyczna dobrze robi na psychę. Polecam!
 
ja jestem przed remontem i w "szale" pakowania gratów. Była dziś na agua areobiki i faktycznie się odprężyłam i dziś myśłe pozytywnie.
 
Beta! rozmrażasz wszystkie trzy mrozaczki? A ile będziesz transferować?

HEJ,
widze ze humorki dopisuja:)
Mrozaczkow mamy sztuk 3, ale nie wiem ile rozmrazac- 2 pewnie?

Nie kracz Mami z tą trójeczką... Chociaż mój małżonek chętnie i 4 by widział:)))) Spokojnie spokojnie, liczymy na bliźniaki.
 
jak sie rozgadaly dzisiaj.....

a tak a propo... od jakis 2 tygodni za mna mocno kwasne ogorki chodza. nie jem, bo niby niedobrze po transferze bo ocet itd ale tak mnie juz meczy to ze chyba pojde i zezre 2 kg
 
reklama
Do góry