reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta! ja już całkiem dobrze się czuję, został mi już tylko katar i lekki kaszelek.
Na pobranie krwi wybieram się na 8 rano. A wyniki popołudniu.
 
reklama
dziewczyny

zdaje raport
wiec jestem bardzo zadowolona z pierwszego kroku. po pierwsze plywaki mojego znacznie lepsze - nawet juz wczroaj sie ladnie wiercily a jak mowilam poprzednio byly prawie niezywe (musiano sprawdzac specjalna technika czy zipia jeszcze). teraz jest znaczna poprawa i wierze ze te nasze starania mialy na to wplyw
drugie to to, ze pobrali 12 jajeczek. lekarz mowil ze 2 lub 3 moga byc niedojrzale wiec niby chyba 9 bedzie, ale 9 jest znacznie wiecej niz poczatkowo myslelismy (bo mial byc 7 max). to bylo jak u Basi, ze jak robia scana to scan jest 2D, i niekiery nie widac wsiech jajek. wiec mila niespodzianka ze prawie 10 bedzie - o lepszy wynik nie moglam prosic

wiec plywaki bardzo dobre, jajek wystarczajaca ilosc - pierwszy krok zaliczony na piatke. oby tak dalej

co do samej punkcji to byla mniej bolesna. fakt, wbijali mi sie jednak 4 razy ale jakos mniej bolalo. i teraz jak na razie sie ok czuje. pozniej jak srodki przeciwbolowe odejda to bedzie masakra, ale ogolnie ranek byl pod kazdym wzgledem znakomity


dziekuje wam kochane wszystkie za wsparcie i pamiec. bardzo pomaga. jestescie wsie kochane

lolitka kurde pracowac dzis nie moglam bo myslalam co u ciebie, a wejsc na forum nie miałam jak bo audyt mamy, myslałam, że ich pogryzę jak tak nade mną stali cały dzień. swietny wynik, oby tak dalej! nie przestaje trzymac kciuków. zdawaj relacje na bieżąco jak maluchy się mają! transfer juz w sobotę? ile bierzesz?
oczywiście poryczałam się przez ciebie, ale to akurat nie trudne, bo ryczę kilka razy dziennie...

Kaacha
:baffled:kurde, juz nie wiem co myslec o tym moim ivf . Jakby ja wtedy byla taka madra to bym przecie naciskala na lekarza na ten transfer juz w 2 dobie. Wprawdzie natrafilam na ten portal wlasnie jak czekalam na transfer ale wtedy nie przyszlo mi do glowy zeby cos przyspieszac czy cos sugerowac lekarzowi.
Ale dzieki za rade, moze sie przyda na przyszlosc ;-)

passion, tak to jest, że zwykle wiemy więcej po fakcie... nie martw się, pewnie embriolog by ci powiedział, że to on się lepiej zna niż ludzie na forum i tyle. ważne, żeby następnym razem było lepiej i będzie!!! trzymam kciuki
 
witajcie !!!!!
lolitka super wynik,oby bylo tak dalej dobrze.ciesze sie ze udalo ci sie z tymi jajorkami.kciukasy za sex na szkielku.

co do mnie to wlasnie dzisiaj bylam na wizycie.mialas racje nie dostalam pigulek.zaczynam od 17 maja tabletki hormonalne norethisteron 5mg 2x dziennie po 1 i syranela 2mg 2x2 dziennie spray do nosa.tabletki przez 10 dni,spray do 31 maja w tym dniu ide na nastepna wizyte i po zastrzyki. reszty dowiem sie nastepnym razem.

to tyle wrazen na dzisiaj,i tak sie ciesze ze juz to sie zaczelo.
 
witam

dziewczyny od jutra zaczynam stymulkę
rano dipherka
wieczorem gonal i menopur
dali mi tez tabletki na rano encorton i witaminy z kwasem foliowym
na usg za tydzień , tj,13.05.

pozdrawiam
 
Hej laseczki

Lolitka
gratuluje wspaniałego wyniku jajeczek. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozmnożenie.

Beta i Baśka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betkę:)

Ja ostanio nie piszę, ale czytuję Was na bieżąco. W poniedziałek lecę do gina na kontrolę. A później tylko małpa i transferek. Mam nadzieję, że będzie wszytsko ok, chociaż bez tego jajowodu mocno mnie brzuszek pobolewa. Trzymajcie się dziewczyny:)
 
Lolitka,
12 jajeczek no gratulacje, swietny wynik!, dobrze sie spisalas :tak:,
a i mezulek tez niezle:happy:
tak trzymac:tak:! super
Mam wwrazenie ze dobreczasy nastaly wreszczie dla wszystkich tutejszych staraczek

passion, tak to jest, że zwykle wiemy więcej po fakcie... nie martw się, pewnie embriolog by ci powiedział, że to on się lepiej zna niż ludzie na forum i tyle. ważne, żeby następnym razem było lepiej i będzie!!! trzymam kciuki


Kachaa,
dzieki za odp. czlowiek cale zycie sie czegos uczy. Troche sie czuje taka przyklejona do was bo u mnie kolejne podejscie do ivf to tak za min. 3 m-ce ale tak mnie to frapuje wszystko, dowiaduje sie tez duzo, chyba jestem troche uzalezniona od tego forum:blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Baśka1, BetaBeta
Trzymam kciuki za pomyślny wynik! To stresujące tak czekać, ale dacie radę. Fajnie, że razem testujecie :-)

Lolitka
Dzielna z Ciebie dziewczyna :-) Tak dalej, a niedługo mamusią zostaniesz :-) Gratuluję i dalej trzymam kciukasy!

Pozdrowionka
 
co do mnie to wlasnie dzisiaj bylam na wizycie.mialas racje nie dostalam pigulek.zaczynam od 17 maja tabletki hormonalne norethisteron 5mg 2x dziennie po 1 i syranela 2mg 2x2 dziennie spray do nosa.tabletki przez 10 dni,spray do 31 maja w tym dniu ide na nastepna wizyte i po zastrzyki. reszty dowiem sie nastepnym razem.

to tyle wrazen na dzisiaj,i tak sie ciesze ze juz to sie zaczelo.
no jasne ze mialam racje... zawsze mam racje hehehehehehe
fajnie ze zaczynasz. wlasnie sie rozpoczyna wyciszanie u Ciebie wiec na oko za miesiac bedziesz mialam transfer:)

witam

dziewczyny od jutra zaczynam stymulkę
rano dipherka
wieczorem gonal i menopur
dali mi tez tabletki na rano encorton i witaminy z kwasem foliowym
na usg za tydzień , tj,13.05.
za 12 dni beda Cie wiec kluli i jajka wyciagali. super

Lolitka
12 jajeczek no gratulacje, swietny wynik!, dobrze sie spisalas

dzieki kochana

Beta
Ja sie dzis lepiej czuje. wolno chodze ale chodze, i tylko maly bol...
nie wiem ile bede transerowac. zalezy ile bedzie maluchow i jakies jakosci. jesli niewiele - to 2. jak bedzie duzo ladnych do mrozenia to 1 (choc nie licze na zadne mrozonki bo nasze embrionki nie byly zbyt ladne ostatnio)

Kahaa
dzieki kochana, ale nie placze przez mnie:) kciuki nadal trzymaj. dzieciaki zabieram jutro o 11

powiedz mi jak skończę te wszystkie zastrzyki w czwartek, to mniej więcej za ile dni jest punkcja.....?

Jak ty się czujesz, boli cie dalej wszystko?

za okolo 14 dni bedziesz mialam punkcje. srednio 12 dni trwa stymulka plus 2 dni bo musisz wziasc ovitrelle na zakonczenie stymulki i wtedy mija ok 36 godzin do punkcji. ja stymulke mialam 14 dni plus 2 dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry