reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolitka gratuluję jajkowego wyniku :-) Teraz mocno zaciskam kciuki za randkowanie.
Ja na razie jedynie podczytuję, w poniedziałek wizytka i zobaczymy co ze mną będzie.
 
Lolitka! Świetne wiadomości i super wynik! Teraz już może być tylko dobrze!

Aga! wielkie dzięki za wsparcie. Denerwuje się przed jutrzejszym wynikiem..... Ale wiem że muszę to mieć za sobą. Jak nie uda się tym razem to potem na 100% in vitro.

Beta! Trzymam mocno kciuki i powodzenia. Bardzo nam się jutro przyda.
 
Lolitka! Świetne wiadomości i super wynik! Teraz już może być tylko dobrze!

Aga! wielkie dzięki za wsparcie. Denerwuje się przed jutrzejszym wynikiem..... Ale wiem że muszę to mieć za sobą. Jak nie uda się tym razem to potem na 100% in vitro.

Beta! Trzymam mocno kciuki i powodzenia. Bardzo nam się jutro przyda.

Baśka,
ja tez za ciebie trzymam kciuki- zróbmy sobie obie niespodziankę naszego zycia, co? :) O której idziesz na bete? ja moge dopiero ok poludnia i wynik bedzie o 15-16tej. O rany, boje sie bardzo, nie wierze w ogole ze moglo sie udac...

Chyba mnie zaraziłaś- głowa mi pęka :) A ty jak tam z twoim przeziebieniem?

Lolitka,
jak tam sie czujesz, cierpisz czy już nie boli?
 
Beta
czuje sie ok. boli mnie wsio alei tak jest lepiej niz pstatnio. moge powoli chodzic, a wtedy lezalam w lozku 3 dni. zobaczymy jak bedzie to do ok 15 mnie nic nie bolalo prawie, a popoludniu sie zaczelo. moze jutro bedzie bardziej bolec. moj tez ma dzis wiekszy bol po biopsji dzisiaj, a nie wczoraj. ale tak cy owak, jest lepiej niz poprzednio co mnie cieszy

mialam jakas dziwna reakcje organizmu ok 15 gdzie malo co nie zemdlalam, ale poszlam spac i mi przeszlo
 
reklama
Beta
czuje sie ok. boli mnie wsio alei tak jest lepiej niz pstatnio. moge powoli chodzic, a wtedy lezalam w lozku 3 dni. zobaczymy jak bedzie to do ok 15 mnie nic nie bolalo prawie, a popoludniu sie zaczelo. moze jutro bedzie bardziej bolec. moj tez ma dzis wiekszy bol po biopsji dzisiaj, a nie wczoraj. ale tak cy owak, jest lepiej niz poprzednio co mnie cieszy

mialam jakas dziwna reakcje organizmu ok 15 gdzie malo co nie zemdlalam, ale poszlam spac i mi przeszlo

O kurcze, to jak to mozliwe ze tak dlugo po zabiegu boli? z narkoza to wiadomo ze nic sie nie czuje ale po i kolejne dni to tylko takie lekkie uklucia, no moze wolniej trza bylo chodzic, ale zadnego wiekszego bolu. Wiem ze po narkozie podaja jakies srodki przeciwbolowe- nie wiem co ale chyba w czopkach bo sie za przeproszeniem czyms dziwnym zalatwia...:)

Mam nadzieje ze bedzie lzej niz ostatnio i szybko oboje dojdziecie do siebie. Jakie to smutne ze poczynamy te nasze malenstwa w taki bolesny a nie najprzyjemniejszy z przyjemnych sposob... ech... No ale mam nadzieje ze zgodnym chorem wkrotce powiemy ze bylo warto:)
 
Do góry