reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
beta, basia czekamy. powiem wam, ze mnie beta na poczatku rosla powoli, zdecydowaie mniej niz 50% w dwa dni, ale po jakis 5 dniach ruszyla, wiec to roznie bywa.

lolitka no wiedza, coraz trudniej to ukryc :-):-)
 
siedze jak na szpilkach.... wyniki pls.....

no piszcie kobitki
mam nadzieje ze newsy dobre... ale jak zle to tez podzielcie sie - latwiej przejsc przez emocje razem (zarowno dobre, jak i zle)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny no piszcie jak tam wyniki,juz sie niecierpliwie i kciuki mnie bola juz.dawac...........


dziewczyny czy ktoras robi lub robila in-vitro w niemczech poza mna.nie mam pojecia jak oni to licza.
 
lolitka no bo tak czytam i duzo dziewczyn zaczyna w 21dc a ja mam zaczac w 19dc.moze cos pokrecilam sama w tym juz sie gubie.dostalam plan z tabelkami co i jak.

ty lolitka jutro zabierasz maluchy do domciu.
 
reklama
Do góry