reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
beta

teraz sie tylko modlic o seksik na szkielku coby dobrze przebiegl i zarodki sie rozwijaly bo z tym byl ostatnio problem. w sobote wracam po dzieciaki, wiec to juz tuz tuz....

a Ty testowanie juz jutro.... juz sie nie moge doczekac !


Esch
Tranfser w sobote...:) dzieki za pamiec
 
beta

teraz sie tylko modlic o seksik na szkielku coby dobrze przebiegl i zarodki sie rozwijaly bo z tym byl ostatnio problem. w sobote wracam po dzieciaki, wiec to juz tuz tuz....

a Ty testowanie juz jutro.... juz sie nie moge doczekac !


Esch
Tranfser w sobote...:) dzieki za pamiec

Lolitka,
o seksik sie nie modlimy- to sie kosciolowi nie spodoba :)))))
Ja sie powstrzymuje zeby natychmiast na bete nie poleciec- no ale malzonek mi to z glowy wybija...i chyba reacje ma. Brzusio lekko ale boli, oj ciekawe co z tego bedzie...

Ciekawe ile tam u ciebie rodzenstwa sie pocznie :) oby sie nie krepowaly i mnozyly smialo :)
 
Twoj M rozsadny czlek. dobrze ze czekasz. jak miec wynik to konkretny

ile sie rozmnozy to niewiadomo. ja sie modle o 2 dobre, reszta to tylko bonus niespodziewany
 
lolitka

wielkie graaaaaaaatuuuuuulacje!!!! Wynik masz extra, teraz to już tylko czekać do soboty, a potem te 14 dni

nie mogę się dużo rozpisywać, bo sama jadę na usg....mam nadzieję że zacznę stymulkę

pozdrawiam
 
reklama
Lolitko suuuuuuuuuuuuuuuuuper wynik teraz mega kciuki do soboty i potem dalej przez kolejne 9m-cy , za kruszynkę:-)
Beta, Baśka jutro testowanie :-)jestem z wami będzie dobrze:tak:
 
Do góry