reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta, Baśka jak tam wyniki? Trzymam kciuki.
Lolitka jutro pewnie nie wejdę tu, więc za jutrzejszy transfer mocno zaciśnięte.
 
reklama
Wlasnie... Beta i Baska mowic tu zaraz jakie wyniki....NOW

Agniesia
nie dziekuje, trzymaj mocno przez kolejne dni

Kahaa
a u Ciebie to wiedza ze Ty w ciazy jestes?
 
Ja zaglądam tu z niecierpliwością co kilka minut żeby sprawdzić czy są juz Wasze wyniki :) Kciuki cały czas zaciśnięte!
 
Już mnie nosi po całej chacie z tych nerwów. Krew oddana z ranka. Wyniki odbieram o 14.30........................ Beta jak ty to wytrzymujesz??? Ja z tego wszystkiego poszłam do fryzjera.....
WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA TAKIE SERDECZNE WSPARCIE!!!
 
Już mnie nosi po całej chacie z tych nerwów. Krew oddana z ranka. Wyniki odbieram o 14.30........................ Beta jak ty to wytrzymujesz??? Ja z tego wszystkiego poszłam do fryzjera.....
WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA TAKIE SERDECZNE WSPARCIE!!!

Nie wytrzymuje...tak ja ty...
Nie mam dzis za duzo pracy i cholery dostaje, chyba tez moglam jakiegos fryzjera strzelic...
Ide po wynik za godzine...
Dzis juz nie wierze w cuda, caly czas gadamy z mezem kiedy to bedziemy mogli isc po mrozaczki...
Najgorsze ze wiem ze sie porycze tak czy siak...
Jeszcze tylko a wlasciwie az godzina...

Dzieki wam kochane dziewuszki za myslenie o nas...
Lzej na sercu jak sie czyta ze kogos to wszystko obchodzi.
Trzymajcie kciuki jeszcze te 1 godzine do wyniku...

Baśka, właśnie wybija 14.30, jestem z Tobą, powodzenia!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja czekam..... Basia, Ty juz powinnas miec wynik. podziel sie kochana

Beta - a Ty o ktorej?

Ja o 15.30...
Czytam wlasnie o normach bety, okazuje sie ze jak sie jest na LH- a ja biore 10 tabl. luteiny dziennie- to test moze byc falszywie zawyzony. Czyli tak od 16 w gore a nie od 5 powinnam sie cieszyc. No i wazniejsza nie tyle cyfra co fakt ze beta szybko rosnie- min 66% w dwa dni. Czyli tak naprawde kolejny test w pn. bedzie wiarygodny. No chyba ze bedzie ponizej 2 albo jakas duza dwucyfrowa liczba.
Co wy na to?

Lolitka, jak samopoczucie?
 
reklama
Basia
najwaznieszy przyrost bety jak napisalas. wynik jednocyfrowy to slaby wynik i nawet powyzej 20 to tez nie fanstatyczny. ale wazne zeby roslo dziennie
luteina nie falszuje wyniku ale pozostalosci po ovitrelle stad tez nie wskazane robic testy wczesnie bo hcg bedzie jeszcze we krwi

ja sie czuje ok. siedze i sie nudze. malo sie ruszam i to mnie wkurza bo taka nuda

czekam na Twoja betke
 
Do góry