reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hejka laseczki
wesołych i pysznych świąt!!!!
coś tu cicho, widzę, że wszystkie świętują!!!
lolitka jak się czujesz ty i twoje jajniki??
 
Radości, miłości i spełnienia marzeń dla Was dziewczyny!
Happy_Easter_192..jpg
 
Kahaa

nie czuje ze wogole cos sie zaczelo. czuje sie b dobrze choc wkrotce pewnie zaczne odczuwac zimno ktore sie zawsze do mnie przyplatuje
tymczasem zachorowala i mam ponad 38 goraczki... wkurzona jestem bo wiadomo chorobsko nie jest wskazane teraz ale co zrobic

a Ty jak sie czujesz?
 
oj lolitka walcz z choroskiem!!! czosnek sobie zaaplikuj z cieplym mleczkiem, bo to naturalne, skuteczne (i ohydne) albo co!:tak::tak:
u mnie ok, czekam na nastepny skan i magiczny drugi trymestr zeby przeskac schizowac!:blink:
 
biore rutinoscorbin i aspiryne.... mam nadzieje ze nie zaszkodzi

fajnie masz... Boze, to juz prawie II trymestr... jak ten czas szybko leci.... i dzidzia tez ma sie dobrze. wsio na dobrej drodze
 
teraz to chyba leki bez recepty nie moga ci jeszcze zaszkodzic!!! zwlaszcza aspiryna i rutinoscorbin! lecz sie lecz! trzymaj sie cieplo i jajeczkuj!
u nas właśnie słonko wyjrzało, idę z pieskiem na spacer!!!!!! :)
 
no ja wlasnie od spaceru z psem sie przeziebilam. slonce takie ladne ze lekka kurteczka zalozyla, przemarzla godzine w lesie i sie choroby dorobila... wiec uwazaj
 
reklama
Do góry