reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitko widzę że masz napisane że teraz było trzecie podejście &&&&&&&&&& aby sie udało-kiedy będziesz już coś wiedzieć?tak na 100%?
 
reklama
Lopop
Trzecie sie dopiero zaczelo... bede wiedziec w polowie maja....

Kahaa
czuje sie lepiej choc dzalej przeziebiona... do roboty nie poszlam....
 
lolitka, dobrze, ze ci troche lepiej. kuruj sie kuruj, bo teraz twoje zdrowie najwazneijsze.
reszta cos zniknela, sunsine odezwij sie, kiedy testujesz i jak twoj brzuchol?
bo natka to chyba przepadla bez wiesci juz na dobre...
 
Lopop
ni mam zurawinek :( jakos na razie i sie po prostu staramn grzac poduszka elekrytczna coby to chorobsko wygrzac

Kahaa
ano...
 
Hej Lolitka!
Ja też leżę przeziębiona i nie poszłam do pracy. Ale jutro już się wybieram.

Skończyłam już brać duphaston, czekam na @ a potem stymuka Puregonem.
 
reklama
Witam,
Już bardzo długo jestem na BB a jakoś nie przyszło mi do głowy szukać takiego wątku.
Ja w 2008 roku miałam swoje pierwsze ICSI, którego wynikiem jest córeczka Weronika ur. 06.02.2009. W tym miesiącu chcemy znów jechać do Invicty w Gdańsku aby porozmawiać o drugim podejściu, aby Weronczka miała jakieś rodzeństwo :-) Mam nadzieję, że pozwolicie mi przyłączyć się do Waszego grona ;-)
 
Do góry