reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelinko kochanie , matko bosko jak się trzymasz, strasznie mi przykro że tak się stało ale najważniejsze żebyś Ty doszła do siebie a napewno uda sie następnym razem..
mój dołek troszke lepiej, mysle ze dodatkowym dobiciem prócz stresa było napięcie przed miesiączkowe zbyt wcześnie. ale wszsytko mija i się normuje.
jest oki.trzymam mocno kciuki za wszystkie ale teraz w szczególności za Lolitke, naszą skarbnice,

Lolitko nic nie piszesz :no: jak się czujesz??
Aga co u Ciebie??
 
reklama
Hejka dziewczynki dzwonili włąsnie do mnie z kliniki HCG 180 wiec fasolinka/ki są napewno!!!!:-):-):-) następna wizyta w następny czwartek i mam mieć USG hm...czy wiecie czemu tak wcześnie? Przesyłam wam pozytywne fluidki*******************************************************
************************************************************
każdej z was w końcu się uda, ja czekałam na tą wiadomośc 4lata i udało się wiec warto czekac:-):-):-)
 
Natka,
rzekoma staruszko :) ile masz lat? w ktorej klinice sie leczysz- bo skoro bielany to wawa? Ja tez za dwojeczka jestem- a nawet trojeczka...ale nie wiem czy sobie moge zazyczyc (moze z okazji bycia staruszka- 35- sie zgodza)

Witaj Ewelina, smutno z powodu twojej straty, nasluchalam sie jak bardzo ciaza pozamaciczna jest niebezpieczna, wiec dobrze ze szybko sie toba zajeli. Novum kazalo ci czekac do nastepnego dnia? ja sie tam lecze, jakie masz o nich zdanie? bo ja 1 podejscie IVF chce robic i zielona (i wystraszona) jestem.
 
Aga superowko super naprawde zajefajnie, bardzo się ciesze, gratuluje:happy::happy::happy::happy::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:mysle że nie martw się to będzie normalne badanie USG, weż zdjęcie i pokaż nam swoją fasolinke sliczną:-):-)
 
Aga,
gratulacje- i zycze blizniakow (sobie od razu tez :) Nie znam cie ale przejelam sie tym twoim testem, nauczka dla nas zeby od nich stronic... najgorsza ta hustawka emocjonalna i zerkanie na test co jakis czas mimo ze krecha jedyna i wyrazna i watpliwosci nie ma...
Natka,
ten twoj 'potwor' to z IVF? jak bylo? od razu sie udalo?
 
Natka,
rzekoma staruszko :) ile masz lat? w ktorej klinice sie leczysz- bo skoro bielany to wawa? Ja tez za dwojeczka jestem- a nawet trojeczka...ale nie wiem czy sobie moge zazyczyc (moze z okazji bycia staruszka- 35- sie zgodza)

Witaj Ewelina, smutno z powodu twojej straty, nasluchalam sie jak bardzo ciaza pozamaciczna jest niebezpieczna, wiec dobrze ze szybko sie toba zajeli. Novum kazalo ci czekac do nastepnego dnia? ja sie tam lecze, jakie masz o nich zdanie? bo ja 1 podejscie IVF chce robic i zielona (i wystraszona) jestem.


A witam:-)
staruszka ma prawie 33 wiosny :-( i leczy się w Invimedzie, to znaczy nie leczy, tylko tam robi punkcję i transfer, a stymulinkę u Dr Rogiewicza :-)
Trójeczka dla mnie w rachubę nie wchodzi, jakbym trojaczki miała to na miejscu bym się przekręciła :-)

Aga,
gratulacje- i zycze blizniakow (sobie od razu tez :) Nie znam cie ale przejelam sie tym twoim testem, nauczka dla nas zeby od nich stronic... najgorsza ta hustawka emocjonalna i zerkanie na test co jakis czas mimo ze krecha jedyna i wyrazna i watpliwosci nie ma...
Natka,
ten twoj 'potwor' to z IVF? jak bylo? od razu sie udalo?


Mój potwór z mojego byłego męża, drogą naturalną, choć po dwóch zastrzykach zwiększających jajeczkowanie i było kiepsko :-) :-) :-) Niestety drugiego potwora, tak my troskliwe matki nazywamy chłopców :-), bez in vitro w ogóle nie będzie :-( :-( :-( Lekarz powiedział nam, że nie ma szansy :-( :-( :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Staruszko :),
Ja sobie tez tak na serio tej trojki nie wyobrazam... ale szanse na nawet 1 bylyby wieksze...
Naogladalam sie fotek blizniakow i trojaczkow w klinice i mysle sobie- ech, jakos bysmy dali rade jakby co (gorzej jakby sie jeszcze kazde na pol podzielilo :) - moja mama jest z blizniakow wiec szanse niby wieksze). babcie by sie na etety zatrudnilo :) i dziadek jeszcze jest :)))
Zadowolona z Invimedu? juz sie u nich leczylas?
 
Hejka dziewczynki dzwonili włąsnie do mnie z kliniki HCG 180 wiec fasolinka/ki są napewno!!!!:-):-):-) następna wizyta w następny czwartek i mam mieć USG hm...czy wiecie czemu tak wcześnie? Przesyłam wam pozytywne fluidki*******************************************************
************************************************************
każdej z was w końcu się uda, ja czekałam na tą wiadomośc 4lata i udało się wiec warto czekac:-):-):-)

CUDOWNIE!!!!!!!!!!! SERDECZNIE SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!!
Aga opowiedz reni jak to u Ciebie wyglądało??? Co, gdzie, jak , kiedy i ile razy....
 
reklama
Staruszko :),
Ja sobie tez tak na serio tej trojki nie wyobrazam... ale szanse na nawet 1 bylyby wieksze...
Naogladalam sie fotek blizniakow i trojaczkow w klinice i mysle sobie- ech, jakos bysmy dali rade jakby co (gorzej jakby sie jeszcze kazde na pol podzielilo :) - moja mama jest z blizniakow wiec szanse niby wieksze). babcie by sie na etety zatrudnilo :) i dziadek jeszcze jest :)))
Zadowolona z Invimedu? juz sie u nich leczylas?


Sama nie wiem, mój ginekolog ich wybrał i uważa Dr Rokickiego za dobrego fachowca. Ja tam się czuję jak na taśmie, ale co zrobić. Ja tam tylko na same zabiegi latam, teraz polecę tylko na sam transfer. Jak to, gdyby się każde podzieliło??? Chcesz, żebym zawału dostała??? Żadnego dzielenia !!!!!!!
 
Do góry