reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Natka,
zaruje z tym podzialem- chociaz...

Slyszalas o takim reality TV show w USA- para z... 8 dzieci, w tym szósteczka z jednego strzalu...przedszkole po prostu! ale jazda :)
Nie, no chyba sie nie dziela raczej, nie?...

Slyszalam o tasmociagu w Invimedzie, ale tyle samo o nich dobrego co i zlego mowia, to samo o Novum. Wynik sie liczy (a obie kliniki maja podobne statystyki), i chyba ci ktorym sie udalo maja pozytywne opinie i tyle.

Dziewczyny,
link dla was wszystkich, Natka- ze specjalna dedykacja dla ciebie :) ja juz placze ze smiechu :)

Link z dzieciakami:

YouTube- 4 laughing babies
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Halo dziewczynki

Wlasnie sie z pracy zwleklam...

Agus - raz jeszcze gratuluje. A po glowie i tak Ci sie nalezy za te sikance. Normalnie:angry:

Ewelinka - podziwiam Twoj optymizm i dobry nastroj w tej sytuacji. Wielka sila ducha

Natka - a Ty kiedy masz drugi transfer dokladnie?

Dorotka - fajowo ze dol powoli odchodzi. Oby zniknal pierun jeden na zawsze. A kyyyysz

co do mnie....nic sie nie dzieje. jajka rosna powoli... czuje jak jajory pracuja i mi zaczynaja powoli rosna juz. cos czuje ze stymulka bedzie krotsza, bo chyba ostatnio nic nie czulam przez pare dni a tu po 2 zastrzykach juz mi sie zaczyna cos tam dziaci mnie naparzac caly dzien. zobaczym co wyjdzie....
 
Ale fajne!!!!!!!!!!! Jak się widzi te buźki to aż się nawet i czwórkę chce mieć :-)

Halo dziewczynki

Wlasnie sie z pracy zwleklam...

Agus - raz jeszcze gratuluje. A po glowie i tak Ci sie nalezy za te sikance. Normalnie:angry:

Ewelinka - podziwiam Twoj optymizm i dobry nastroj w tej sytuacji. Wielka sila ducha

Natka - a Ty kiedy masz drugi transfer dokladnie?

Dorotka - fajowo ze dol powoli odchodzi. Oby zniknal pierun jeden na zawsze. A kyyyysz

co do mnie....nic sie nie dzieje. jajka rosna powoli... czuje jak jajory pracuja i mi zaczynaja powoli rosna juz. cos czuje ze stymulka bedzie krotsza, bo chyba ostatnio nic nie czulam przez pare dni a tu po 2 zastrzykach juz mi sie zaczyna cos tam dziaci mnie naparzac caly dzien. zobaczym co wyjdzie....


A brzuszek Cię nie boli? Wsio łokej???
Ja to nie wiem, 1go marca biorę ostatnią antykoncepkę, potem czekam na małpiszona, a potem od 9go dc jakaś mała stymulka no i jakoś nie wiem kiedy transfer.... Zamierzam wziąć jednak dos mrozakos, więc trzeciej próby bez zaczynania wsiego łod początku nie będzie, bo wtedy w lodówce już tylko jeden samotny zostanie. Kiedy wypada Ci transferek???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale Ty masz mrozaczki...wiec po Ci robisz stymulke i caly proces? myslala ze eskimosa transferujesz

nie, brzuch nie boli - po prostu jajory pracuja. nie wiem kiedy tranfser - zalezy jak stymulka. Najwczesniej w nastepny poniedzialek, najpozniej w czwartek
 
No biorę mrozaki, dwa, a po co teaz od 9go dc stymulka to już trza mego ginka zapytać. Tak sobie wymyślił, a fachowiec z niego dobry, ufam mu, więc jakoś nie zapytałam. Widać uznał, że to pomoże. Do 1go żre anty.......A od początku to będzie jak się i druga próba nie uda....
Kurcze, to ten Twój transfer to już niedługo :-) Możesz dwa brać???
 
kobito

Ty sie upewnij ze sie zrozumialas z lekarzem. pierwsze slysze zeby miec antyki i stymulke przy transferze mrozaczkow.....cos nie gra

a transfer, tak - mam za okolo 2 tygodnie
 
Natka i nie tylko,
mozna zapytac dlaczego 1 proba sie nie powieodla? wskazal lekarz na endometrium czy cos innego?
 
Nie no dobrze zrozumiałam. Znaczy może ja to źle określam, że stymulka. Nie wiem jak to nazwać. No w sensie, żeby się fasolki przyjęły. Jakieś prochy. A anty to dlatego, że ja mam endometriozę i jak byłam w ten poniedziałek na usg to powiedział, że mam za grube endometrium i chce, żebym anty pobrała. A i jeszcze mam hiperprolaktynemię czy coś tam.........., ale o tym dowiedziałam się kilka miesięcy temu, dlatego pożeram Norprolac, po którym obrzydliwie się czuję :-)

Natka i nie tylko,
mozna zapytac dlaczego 1 proba sie nie powieodla? wskazal lekarz na endometrium czy cos innego?


Jasne, że można.
Nie wiem :-(
I mój lekarz też mówił, że nie rozumie dlaczego, że podobno taki ładny zarodek był i w ogóle tak ładnie na leki zareagowałam itd itd.... A tu nic nie wyszło :-(
Po prostu tak wyszło, myślę, że tu konkretnej przyczyny nie ma.
Nie zagnieździł się i tyle....
Lolitka, dlaczego nie wyszło????? :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie wyszlo, bo czesto nie wychodzi ...bez zadnego powodu...jak w ciazach naturalnych

wiec nie pytac dlaczego tylko sie szykowac na nastepne....kazda z nas musi trafic w koncu na to swoje 5 minut
 
reklama
Albo sobie fasolinka pomyślała: ta stara maruda ma być moją matką, o nie .....:-)

Czy mrozaki to mają mniejsze czy większe szanse, bo lekarze, że mniejsze, a ja tu w necie czytam, że większe.... Nic już nie rozumiem....
Lolicia :-)

I powiedzcie mi drogie panie jeszcze jedno, bom ciekawa. Czy Wasi Panowie wspierają was w tym wszystkim? Jak???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry