reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelina


Nic nie robic.... czekac spokojnie....
Plamienia a nawet krwawienia sie zdarzaja i na dwoje babka wrozyla. Moze byc implantacja, moze byc male krwaienie z narzadow rodnych po punkcji - rozne rzeczy. Czekaj cierpliwie - oczywiscie na tyle cierpliwie na ile sie da kochana
 
reklama
nie ma za co....
wrozka nie jestem i nie wiem co sie wydarzy ale wiem ze panikowac z powodu plamien nie ma co bo rozne rzeczy slyszalam
 
Natka

gdzie jestes no.... robilas testa?


Witam:-(, jestem jestem. Od czwartku strasznie boli mnie brzuch, moim zdaniem to tak jak przed miesiączką:-(. Jestem tak pewna, że dostanę okres, że nawet ibuprom pożarłam, bo już z bólu wytrzymać nie mogłam. Do ginekologa jutro nie jadę, bo go nie będzie. Dzwonił dzisiaj do męża. Mam zrobić test w przyszłym tygodniu i dać mu znać. Wiem, że dostanę miesiączkę i jestem załamana...a brzuch jak bolał tak boli. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj test sikany i oczywiście wyszedł negatywny. I już w ogóle nic mi się nie chce......Dobrze, że w poniedziałek wracam do roboty bo bym zwariowała. Myślałam, że mam silniejszą psychę.........
Ewelinka, plamieniem się nie martw, to może nawet oznaczać, że w ciąży jesteś:-)
 
Witam:-(, jestem jestem. Od czwartku strasznie boli mnie brzuch, moim zdaniem to tak jak przed miesiączką:-(. Jestem tak pewna, że dostanę okres, że nawet ibuprom pożarłam, bo już z bólu wytrzymać nie mogłam. Do ginekologa jutro nie jadę, bo go nie będzie. Dzwonił dzisiaj do męża. Mam zrobić test w przyszłym tygodniu i dać mu znać. Wiem, że dostanę miesiączkę i jestem załamana...a brzuch jak bolał tak boli. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj test sikany i oczywiście wyszedł negatywny. I już w ogóle nic mi się nie chce......Dobrze, że w poniedziałek wracam do roboty bo bym zwariowała. Myślałam, że mam silniejszą psychę.........
Ewelinka, plamieniem się nie martw, to może nawet oznaczać, że w ciąży jesteś:-)

oj, natka kochanie tak mi przykro. :-:)-:)-:)-:)-:)-( moze jeszcze nie wszystko stracone? zaczekaj co powie doktor, chociaz wynik testu dobrze nie wrozy. trzymaj sie cieplo, kochana. to twoj pierwszy raz? masz jakies eskimoski zamrozone?
 
reklama
Do góry