reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kati

Wsie zapachy wyeliminowac. Proszkow do prania raczej sie nie da, ale juz plyn do plukania tak...
Dieta - koniecznie dodac orzechy brazyliskie do diety. Najwieksze zrodlo selenu dotychczas odkrytego. Potrzebne dla komoreczek


Natka
Daj znac kochana.....


Ewelina
A Ty jak sie czujesz ?
 
reklama
Zupełnie normalnie, lekkie "ciągnięcie" w brzuchu. Dziś już 8 dzień po transferze. Zobaczymy?
Powiedzcie, jaki test najlepiej kupić? W mojej ulotce z kliniki napisno, aby zaopatrzyć się w test prosukcji angielskiej lub francuskiej? Co wy na to?
 
ja osobiscie nie przywiazuje wagi do testow. kazdy dla mnie taki sam i roznia sie tylko wrazliwosci. a przy IVF po 12 dniach poziom juz zwykle jest wiecej niz 25 wiec w tej sytuacji nie ma znaczenia ktory kupisz
 
Wiec kciuki zacisniete!!!

lolitka200...dzięki raz jeszcze za info...Ty rzeczywiście powinnaś swoja wiedzę wykorzystac do publikacji! Często sie mówi o orzechach, ale orzech orzechowi nie równy. A to ma znaczenie.

Acha...i jakbyscie czegos potrzebowaly z UK to dajcie znac, moge przeslac!:-)

Ściskam Was mocno!
 
Ewelina


Nie mam wyksztalcenia medycznego. Ja to nazywam fascynacja medyczna:)
Uwielbiam czytac artykuly medyczne i wypowiedzi lekarz i naukowcow....takie moje hobby (wiem, chora umyslowo jestem). A gdy sie dowiedzialam o IVF ze bede musiala przez to przejsc - to od 12 miesiecy nic innego nie robie jak tylko czytam non stop w tym zakresie. Przewertowalawm stosy statystyk z ronych opracowac i roznych krajow zeby miec bardziej przekrojowe pojecie. A ze ja z zawodu analizami sie zajmuje i skladaniem czastek w calosc to juz inna sprawa

I tak sie zbiera kawalek po kawaleczku wiedze.
 
Ewelina

Przewertowalawm stosy statystyk z ronych opracowac i roznych krajow zeby miec bardziej przekrojowe pojecie. A ze ja z zawodu analizami sie zajmuje i skladaniem czastek w calosc to juz inna sprawa

I tak sie zbiera kawalek po kawaleczku wiedze.

lolitka a skad ty te statystyki dorwalas? znalazlas gdzies jakies zestawienia % dla transferu jednego/dwoch zarodkow w zaleznosci od wieku itd...? przewertowalam internet, ale jedyne co znalazlam to ogolne ztwierdzenia, ze skutecznosc in vitro szacuje sie na ilestam % a i to nie brzmialo zbyt miarodajnie.
ja z kolei pracuje jako ksiegowa a wczesniej zajmowalam sie statystyka i lubie sobie procenty policzyc i z rachunku prawdopodobienstwa wyliczyc szanse :-):-)
 
Kahaa

Wiec witaj w klubie. Poprawnosc statystyczna i % to cos co musi byc:)
Jest mnostwo statystyk dotyczacych wiek a sukces, ale znalazlam kiedys tylko 2 statystyki a propo ilosc zarodkow a sukces. Z racji tego ze proba badanych byla niemiarodajna - wysokie ryzyko bledu statystycznego, nie bralam ich pod uwage.

Aha - zapytalam kiedys IVF eksperta o zaleznosc miedzy iloscia zarodkow a sukcesem ale dal nieco wymijajaca odpowiedz. Dokladnie zapytalam czy transfer zarodka 1 w odniesieniu do transferu zarodkow 2 - czy zaleznosc jest wprost proporcjonalna, tzn czy obnizamy szanse o 50% transferujac 50% mniej zarodkow..... no ale odpowiedzial wynikajaco

Nie pamietam nawet gdzie znalazlam. Nigdy nie zachowuje czytanych artykulow wiec nawet nie mam jak Ci teraz podac strony... Na pewno byla po ang
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry