reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znalazłam. Mam:

1. Wspomagacze naturalne:
----- orzechy
----- migdały
----- ryby
----- czerwone wino

2. Wspomagacze „bez recepty”
----- Wiesiołek (do owulacji)
----- Magnez
----- B complex
----- Vit E (do owulacji)
----- Omega 3
----- Acard
----- Hormeel S
Ilości wg ulotki
icon_exclaim.gif


3. Leki na receptę
----- stymulacja estrogenami: Estrofem, Estrofem forte, Progynowa 21, Progynowa 21mite, estroplastry
----- stymulacja gonadotropinami: Menogon, Humegon, Puregon
----- witamina D3 = Vigantoletten 1000.
----- Tamoxifen
----- Duphaston
----- Luteina
----- globulki z viagrą – poprawiające ukrwienie.
Tylko wg wskazań lekarza
icon_exclaim.gif


Więcej informacji na:

Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum - Małe endometrium



jeszcze polecam siemie lniane na sluz a jak nadal sucho to pre-seed... :tak::tak:ja jeszce probowalam ziolka ojca sroki ale sama jakos nie wiem czypomagaly... chociaz naczytalam sie na innych forach ze ona pomagaja...
 
Hejka Emilchen witaj co do kosztów Inseminacji to oscyluja w granicach 500-600zł, a koszty IVF to 10-12tysi około bo to róznie w każdej klinice wygląda my zdecydowalismy się wziąść udział w takim programie "in vitro do skutku" który jest w Inviccie co prawda koszt jest trochę większy niż normalnie bo musieliśmy zapłacić 9600+oczywiście leki itd ale jeśli nie uda nam się teraz to przy następnych próbach będą nas interesowały w sumie tylko leki , bnajmniej tak zrozumiałam tą całą akcję i tłumaczenie tego przez pielęgniarki ale gdyby Cię to interesowało to poczytaj na stronie INVICTA
Pozdrówka
 
dziękuję za odpowiedź Aga

powiem Wam, że ja miałam jednego cyklu(w grudniu dokładnie) bardzo słabe endo ok. 11 dc (tylko 5 mm) a potem jak zaczelam się faszerować (migdalami, orzechami, kwasy Omega 3) to w 25 dc chyba 5 dni przed @ miałam już 17 mm! czyli aż za dużo!
 
Nie ma jak do tej pory jakis wyznacznikow co do diety przy IVF.
Mowi ze sie ze dieta wysokobialkowa podczas stymulacji jest dobra ale nie jest to jednoznacznie potwierdzone. Ja sama ja stosowalam tez ale nic nie pomoglo...Pisalam o tym wczesniej na watku wiec cofnij sie pare stron.

Ja uwazam osobiscie ze zwiekszona podac bialka jest dobra, ale bez przesady.

Na endo na pewno winko, ryby i orzechy
 
Dziewczyny Kochane,

Dzieki za porady...wlasnie zajadam orzechy i suszone morele, popijam zielona herbatka zamiast kawki. No nie jest to to samo co ciacho i dobra kawcia. Ale co tam takie wyrzeczenia sa niczym przy tym jaki przyswieca im cel. ;-) Do tego rano zarzucam jedna duza lyzke pasty sezamowej (tahini) i w poludnie male kromeczki chleba ziarnistego z ta pasta. Dzis pewnie na obiadek rybka, a i winka nie odmowie. :happy2:.
Przyszlo mi rowniez do glowy, moze i glupie pytanie, ale nurtujace. Pisalyscie rowniez o kosmetykach i ich odrzuceniu w okresie transfeu, czy tez kilka dni przed. Glownie chodzilo o zapachy. I tak mnie naszlo pytanie....a co z ubraniami, bielizna, skoro pierzemy je w pachnacych plynach i proszkach? Wiem ze to moze troche zakrawa na parnoje. Ale lepiej zadac jedno pytanie zaduzo niz za malo ;)

No i piszcie kochane kiedy Wasze transferki :-). Czekam na wiesci i trzymam kciuki za Ewelinke....Za kogo jeszcze mam zaciskac?:confused:
 
reklama
:-)Natka,
jutro u Ciebie wielki dzień:) Od razu daj znać, co tam u gina, i jaki wynik testu? Zdenerwowana?

Kobitki trzymamy mocno kciuki za NATKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry