reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej:)
Co to znaczy 9B?

Dziś już 9 DPT. Plamienia ciąg dalszy, większe niż wczoraj. Do tego wszystko w środku mnie swędzi, piecze i boli. Nie wiem które bardziej. Wszystko na raz. Totalna masakra. A wizytę u gina mam dopiero 8 lutego.

P.S. Czuje się jakbym pisała pamiętnik:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dawno się nie odzywałam, bo byłam obłożnie chora :(
Ewelinko, trzymam za Ciebie kciuki, żeby mimo wszystko udało się. Wiem, że to marna pociecha, ale czasem to działa. Ja też zawsze myślałam, że jestem twardą babką i nie straszne mi żadne przeciwności. Zawsze byłam twarda, ale jeśli chodzi o staranie się o dziecko to pierwsza wymiękam i psychicznie się poddaję, a TAK NIE WOLNO ;-). Trzymaj się kochana.

Acha, jeszcze jedno, ja chyba zdecyduję się na 2 lub 3 zarodki. Nie jest mi straszna ciąża bliźniacza. Po przemyśleniu - większa ilość zarodków daje większe szanse przy iv vitro za pierwszym razem, po drugie jeśli urodza się bliźniaki, to w mojej sytuacji nawet lepiej:-D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ewelina tez trzymam kciuki, bedzie dobrze!
natka jak tam dzis? jakies nowe wiesci z frontu? gdzie cie pozarło?
lolitka, ty to musisz wszystko wiedziec :blink: coraz bardziej cie lubie!
ewelina mam do ciebie pytanie - wiem, ze bylas przestymulowana, a mnie ostatnio pielegniarka powiedziala, ze tez mi to grozi i zmniejszyla dawki lekow o polowe oraz zapowiadziala, ze podczas punkcji podadza mi jakis lek, zeby zmniejszyc ryzyko (niestety nie pamietam jaki). czy pamietasz jeszcze ile po tygodniu stymulacji mialas pecherzykow i czy mialas jakies objawy, ktore moglyby swiadczyc, ze cos jest/bedzie nie tak? jak poczytalam na czym przestymulowanie polega i czym grozi to sie nieco przerazilam. wczoraj na usg naliczyli mi 36 pecherzyki, ale 32 byly bardzo malutkie i nie wiem czy to jest duzo czy malo, czy standard, ale popanikowac zawsze mozna! lol
 
Kahaa


Masz dosc sporo pecherzykow....
Z objawow przy hiper najbardziej odczuwalne to wydety brzunio a jak zaczyna sie pieprzyc i z lekkiej sie na ciezka przechodzi - to juz i problemy z oddychaniem i takie inne

Pij bardzo duzo wody - niweluje skutki hiper.


I nie boj sie hiper. Brzmi groznie, ale ciezka hiper zdarza sie dosc rzadko. Jesli chodzi o pozytywy hiper - bo i takie sa - to ulatwia zafasolkowanie. Oczywiscie to pod warunkiem, ze jest lekka, a nie ciezki przypadek
 
ewelina tez trzymam kciuki, bedzie dobrze!
natka jak tam dzis? jakies nowe wiesci z frontu? gdzie cie pozarło?
lolitka, ty to musisz wszystko wiedziec :blink: coraz bardziej cie lubie!
ewelina mam do ciebie pytanie - wiem, ze bylas przestymulowana, a mnie ostatnio pielegniarka powiedziala, ze tez mi to grozi i zmniejszyla dawki lekow o polowe oraz zapowiadziala, ze podczas punkcji podadza mi jakis lek, zeby zmniejszyc ryzyko (niestety nie pamietam jaki). czy pamietasz jeszcze ile po tygodniu stymulacji mialas pecherzykow i czy mialas jakies objawy, ktore moglyby swiadczyc, ze cos jest/bedzie nie tak? jak poczytalam na czym przestymulowanie polega i czym grozi to sie nieco przerazilam. wczoraj na usg naliczyli mi 36 pecherzyki, ale 32 byly bardzo malutkie i nie wiem czy to jest duzo czy malo, czy standard, ale popanikowac zawsze mozna! lol

Witam:-)
a u mnie dzisiaj dobrze, brzuch już nie boli, staram się normalnie funkcjonować, nawet się mężowi pomiziać dałam :-), generalnie robię wszystko, żeby nie myśleć o tym cholernym teście, a mam go zrobić dopiero we środę. W poniedziałek wracam do pracy. Wyczytałam dzisiaj na swoich papierach z Invimedu, że w przypadku silnego bólu brzuchu mam się natychmiast zgłosić, ale tak myślę, że nie będę dzisiaj, kiedy się już dobrze czuję, dzwoniła do nich i mówiła, że Ibuprom pożarłam, wina się napiłam i mi przeszło, bo by mnie pogonili ostro:-)
Jak brzuszek Ewelinka?
 
Lolitka
Mój miał 8 komórek, a o literkach nic mi nie powiedziano. Zatem nie mam pojęcia. Powiedziano tylko że jest bardzo ładny i wygląda na silny.
 
reklama
Natka

Z tym brzuchem to pisza a propo hiper. Boli brzunio mocno przy hiper i pecznieje a wtedy tzreba zwykle dzialac

Super ze sie miziacie...oby tak dalej

Lolitka
Mój miał 8 komórek, a o literkach nic mi nie powiedziano. Zatem nie mam pojęcia. Powiedziano tylko że jest bardzo ładny i wygląda na silny.

8 komorkowiec bardzo ladny. Tez chce takiego - ani za wolny ani za szybki. Ja mowili ze ladny to pewnie A

Można się miziać o in vitro? Pytam zupełnie poważnie.

Sie roznie mowi. Niby jak ma sie orgazm to sa skurcze macicy i moze nie byc wskazane przy implantacji szczegolnie. Ale jednoczesnie te ktore sie mizialy tez zachodza wiec na dwoje babka wrozyla. Zwykle sie pisze, ze nie...choc nie traktowalabym tego z 100% powaga. Takie moje zdanie. Najwazniejsze zeby zachowac pogode ducha i optymizm. Jesli to pomaga to jrstem za
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry