reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Polecano dr Kaczynskiego w tej klinice
Tak tylko on na Mokotowie, a ja chciałam tu na Pradze Południe ze wzgl czysto estetycznych ..Na Mokotowie to jakiś głęboki PRL wnętrz, nie mówiąc już o miejscu gdzie mężczyźni oddają materiał do badania i maszerują z nim potem przez korytarrz by oddać do laboratorium.
A tyle kasy się tam zostawia. Albo te panie rejestratorki - miny jakby były tam za karę, albo lepiej miny srajacego kota - i krzyczą do ciebie jakby było się 3 m dalej.." A Pani dziś na inseminacje ?" "Placi pan za oddanie nasienia "No k.. dramat. Jak dla mnie.
Dlatego szukałam w tej drugiej lokalizacji.
 
A mogłabyś napisać?
Dr Jakub Wyroba z Krakovi. Robi mezoterapię jajników i inne rzeczy pobudzające AMH. Ja nie stosowałam, ale rozmawiałam z wieloma pacjentkami w poczekalni, które właśnie z tego powodu przyjeżdżały do niego z różnych części Polski, nawet z Gdańska. To mój lekarz prowadzący, który już doprowadził do jednej ciąży, a teraz walczymy o kolejną. Co ważne dla mnie - stale pod telefonem i nie zleca zbędnych badań.
 
Tak tylko on na Mokotowie, a ja chciałam tu na Pradze Południe ze wzgl czysto estetycznych ..Na Mokotowie to jakiś głęboki PRL wnętrz, nie mówiąc już o miejscu gdzie mężczyźni oddają materiał do badania i maszerują z nim potem przez korytarrz by oddać do laboratorium.
A tyle kasy się tam zostawia. Albo te panie rejestratorki - miny jakby były tam za karę, albo lepiej miny srajacego kota - i krzyczą do ciebie jakby było się 3 m dalej.." A Pani dziś na inseminacje ?" "Placi pan za oddanie nasienia "No k.. dramat. Jak dla mnie.
Dlatego szukałam w tej drugiej lokalizacji.
To idz do innej kliniki
Ja ucieklam od nich i uwazam za zmarnowane dwie (!!) stymulacje. Inv icta dr Ł ukaszuk byl polecany i to byl moj wybor vs Cz ale wybralam Cz z racji ze to byla nasza ostatnia proba. Nie wiem jak warunki lokalowe. Ale chyba finalnie nie to najwazniejsze jest.. w Cz luksusow nie bylo ale za to lekarz jakiego szukalam kilka lat!
 
Ja zastanawiam sie nad wizyta u niego. Zdobyłaś jakies informacje? :)
Miałam u niego jeden transfer i niestety nieudany, ale zawsze był miły, dostępny telefonicznie i nie spóźniał się. Mam dobre wrażenia. Natomiast teraz będę mieć wizytę po nieudanym transferze i chce mu zadać trochę pytań i też zobaczymy jak zareaguje.
 
reklama
Do góry