reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie ma sprawy :)
Powodzenia przy transferze, trzymam kciuki. A co do klasy zarodka - niejednokrotnie dziewczyny opisywały sytuacje, gdzie wyższej klasy zarodek się nie przyjmował, a ten niższej tak. A nóż ten "gorszy" Cię pozytywnie zaskoczy.
Dziękuję za wsparcie. Widziałam, że jesteśmy w podobnym wieku. U nas walka o drugie dziecko, syn 6 lat temu bez żadnych starań.. biochemiczna 2 lata temu, a teraz temat inf..ciągnie się bez konca;(. Amh miałam 2.5-3 jak zaczęłam dhea "na poprawe" komórek, później wzrosło do ponad 5, miesiączka się osłabiła wlosy leciały (takie to daje efekty uboczne) po czym nic to nie dało a wręcz myślę że zaszkodziło...:( / jakie masz AMH jak mogę wiedzieć? Twoja Doktor nie "zwala" niepowodzenia na kiepskie komórki prawda? Twoje żyły do 5 doby I były morulami? Powodzenia!!
 
reklama
Dziękuję za wsparcie. Widziałam, że jesteśmy w podobnym wieku. U nas walka o drugie dziecko, syn 6 lat temu bez żadnych starań.. biochemiczna 2 lata temu, a teraz temat inf..ciągnie się bez konca;(. Amh miałam 2.5-3 jak zaczęłam dhea "na poprawe" komórek, później wzrosło do ponad 5, miesiączka się osłabiła wlosy leciały (takie to daje efekty uboczne) po czym nic to nie dało a wręcz myślę że zaszkodziło...:( / jakie masz AMH jak mogę wiedzieć? Twoja Doktor nie "zwala" niepowodzenia na kiepskie komórki prawda? Twoje żyły do 5 doby I były morulami? Powodzenia!!
U nas też walka o drugie, córka w podobnym wieku do Twojego syna, 5,5 roku. Również bez starań, od razu w pierwszym cyklu zaskoczyło. W zeszłym roku poronienie, ale w ciążę zaszłam bez problemu. Mam wrażenie, że właśnie od tego poronienia wszystko się popsuło, cykle są jakieś inne. AMH rok temu wynosiło 2,69.
Na 8 pobranych komórek 6 było dojrzałych, 4 zapłodniły się prawidłowo. 2 zarodki od początku nie dzieliły się prawidłowo, 3 przestał się rozwijać w trzeciej dobie (miał 2 blastomery), a czwarty w czwartej (6 blastomerów). Embriolog niestety podejrzewa kiepską jakość komórek jajowych.
 
Haha, dziś już USG na pewno😅 ale wczoraj w sumie wylądowałam u kardiologa bo mi serce trochę zaczęło świrować od tej ciąży, i musiałam dodatkowe badania porobić.
Ja miałam w ciąży hiper tętno i ciśnienie trupa. Normalka ;) Ale jak mi w aptece mierzyli ciśnienie to facet chciał pogotowie wzywać 😂
 
Ja miałam w ciąży hiper tętno i ciśnienie trupa. Normalka ;) Ale jak mi w aptece mierzyli ciśnienie to facet chciał pogotowie wzywać 😂
Ja do tego jakies kłucia i uciski ze myślałam ze schodzę z tego świata 😂i to mnie bardziej zaniepokoiło bo nie powiem słabe bóle to nie były… tętno w kosmos ale do tego jestem trochę przyzwyczajona bo ja zawsze wysokie miałam
 
ja brałam, trochę swędzi/piecze przez chwilę po podaniu ale ogólnie ok😉 pewnie już zdążyłaś podać - mój lekarz mówił żeby walić w brzuch (w ulotce jest napisane, żeby podawać w udo) bo mniej boli a działa tak samo 😉
Właśnie nie zapytałam lekarza a w ulotce pisze, że w udo, ale zrobiłam w brzuch i się zastanawiałam czy dobrze zrobiłam
🙂
 
reklama
Do góry