reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, wczoraj Wam trułam po nocy o tym okresie, a dzisiaj rano się pojawił :) 10 dni po punkcji. Rozpoczynam cykl, w którym nic nie robię ;), ale będę cały czas z Wami na forum.
Mayolin, możesz napisać jakie suplementy i dawki orzyjmujesz Ty i Twój partner? Chce porównać co i ile. Powodzenia !!!
 
reklama
I kiedy wypadnie? Jakiej klasy? Ja jakoś nie wierzę w cud, ale wiadomo nadzieja zawsze jakąś jest...
Transfer w czwartek, na Accofilu. Ostatni zarodek. Ale o klasę mnie nie pytaj, bo nie pamiętam, a dokumenty mam w innym mieszkaniu 🤦🏼‍♀️ W każdym razie dobrej klasy, ale nie tej najlepszej. Z identycznej klasy miałam biochem, z najlepszej też biochem 🤷🏼‍♀️
 
@IssGreen a jak tam dziś sytuacja u Ciebie ?
Po wczorajszym plamieniu i nagłej wizycie u gin. dostałam L4 na kilka dni. Mam odpoczywać. Trochę to trudne, bo jestem raczej osobą aktywną, ale doktor kazała, to sporo leżę. Do tego mam się nie stresować... a to jednak trudniejsze ;)
Dziś plamienia nie mam. Brzuch boli, ale mniej niż wczoraj. Badań dzisiaj nie robiłam.
Wczoraj jeszcze wysłałam wyniki do immunolog (bo biorę Acofill), napisałam o progesteronie, kazała zwiększyć dawkę prolutexu.
W sobotę jadę do swojej kliniki na USG.
Generalnie wydawało mi się, że fizycznie aktualnie się nie przemęczam, ale może stres dodatkowo robi swoje...
 
Transfer w czwartek, na Accofilu. Ostatni zarodek. Ale o klasę mnie nie pytaj, bo nie pamiętam, a dokumenty mam w innym mieszkaniu 🤦🏼‍♀️ W każdym razie dobrej klasy, ale nie tej najlepszej. Z identycznej klasy miałam biochem, z najlepszej też biochem 🤷🏼‍♀️
I Hope Please GIF
 
reklama
Po wczorajszym plamieniu i nagłej wizycie u gin. dostałam L4 na kilka dni. Mam odpoczywać. Trochę to trudne, bo jestem raczej osobą aktywną, ale doktor kazała, to sporo leżę. Do tego mam się nie stresować... a to jednak trudniejsze ;)
Dziś plamienia nie mam. Brzuch boli, ale mniej niż wczoraj. Badań dzisiaj nie robiłam.
Wczoraj jeszcze wysłałam wyniki do immunolog (bo biorę Acofill), napisałam o progesteronie, kazała zwiększyć dawkę prolutexu.
W sobotę jadę do swojej kliniki na USG.
Generalnie wydawało mi się, że fizycznie aktualnie się nie przemęczam, ale może stres dodatkowo robi swoje...
Do soboty nie daleko. Leż, odpoczywaj poczytaj jakieś głupoty ☺️ a w sobotę będziesz się z nami dzielić tylko dobrymi informacjami ✊☺️
 
Do góry