reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kobietki doradzicie bo mam dylemat..
Mamy wstępnie ustalony termin transferu na sobotę, będzie transferowany mrozaczek 5.2.2. W sobotę w mojej klinice ma dyżur jeden lekarz i to nie będzie moja Pani Doktor prowadzaca, tylko inna. Doktor, która ma akurat dyżur robiła nam pierwszy transfer, nie byłam zadowolona z przebiegu transferu.. nic nie pokazała na usg, musiałam jej uwierzyć na słowo, że zarodek jest w macicy.. I teraz moje pytanie czy zdecydowałybyście się na transfer w sobotę czy zrezygnowały i podeszły w kolejnym cyklu? Tylko tak sobie myślę, że jak podchodzimy na naturalnym cyklu to nie mam pewności, że za miesiąc nie trafię też na tą lekarkę.. 😞

Ja miałam dwa transfery. Ani jednego nie robil mój lekarz prowadzący. Myślę, że nie ma to większego znaczenia. Teoretycznie każdy lekarz pracujacy w klinice i wykonujący transfery jest specjalista. Myślę, że nie masz się o co martwic. Ja mialam robione usg podczas transferów jednak ani razu nie widzialam monitora. Więc równie dobrze mogliby nic nie podać a ja bym o tym nie wiedziała 🤷‍♀️
Ja z kolei jeśli miałabym jakiekolwiek wątpliwości co do kompetencji lekarza i nie czula się bezpiecznie nie podeszłabym do transferu. Myślę, że to taka sprawa, że trzeba być pewnym w 100%. Ale oczywiście ostatecznie decyzje powinnas podjąć kierując się własną opinią.
 
reklama
Kobietki doradzicie bo mam dylemat..
Mamy wstępnie ustalony termin transferu na sobotę, będzie transferowany mrozaczek 5.2.2. W sobotę w mojej klinice ma dyżur jeden lekarz i to nie będzie moja Pani Doktor prowadzaca, tylko inna. Doktor, która ma akurat dyżur robiła nam pierwszy transfer, nie byłam zadowolona z przebiegu transferu.. nic nie pokazała na usg, musiałam jej uwierzyć na słowo, że zarodek jest w macicy.. I teraz moje pytanie czy zdecydowałybyście się na transfer w sobotę czy zrezygnowały i podeszły w kolejnym cyklu? Tylko tak sobie myślę, że jak podchodzimy na naturalnym cyklu to nie mam pewności, że za miesiąc nie trafię też na tą lekarkę.. 😞
nie miałam w ogóle usg podczas transferu. Po podaniu sprawdzali sprzęt czy gdzieś nie został. Powiedzieli ze narzędzia puste, po 8 dniach test pozytywny. A mój zarodeczek ma juz ponad 2 lata
 
Kupiłam detektor tętna płodu i nie mogę znaleźć serduszka 🥺 Wizytę mam za tydzień, kopnę w kalendarz do tego czasu 🤯
 
Dziewczyny za 2 tygodnie transfer a dzisiaj odebrałam biocenozę i się wystraszałam..😳Czy jest bardzo źle ??Jak myślicie ?
 

Załączniki

  • 644544E2-B58A-4D61-8DC3-3CDE2E603DCB.jpeg
    644544E2-B58A-4D61-8DC3-3CDE2E603DCB.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 91
Dziewczyny za 2 tygodnie transfer a dzisiaj odebrałam biocenozę i się wystraszałam..😳Czy jest bardzo źle ??Jak myślicie ?
Spokojnie , kilka dni leków i powinno być dobrze ....

O tym wie tylko @Coffe88 , ja kilka dni przed ostatnim transferem zaczęłam brać leki na bakterie ... Ostatnia globulkę wzięłam w sobotę a w poniedziałek transfer ... Udany
 
reklama
Do góry