reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 33
Teraz przeczytałam, że może być stosowany od 16 tygodnia ciąży. Jak jest na Twoim detektorze i kiedy usłyszałaś serduszko? 😭
To nie jest tak ...ja zaczelam dzień przed sylwesterem według transferu i om byłam wtedy 12+4 i trochę musiałam się natrudzić żeby znaleźć ... Teraz jestem w 16+5 i znajduje od razu ... Dlatego piszą żeby od 16 TC używać żeby się nie stresować
 
Teraz przeczytałam, że może być stosowany od 16 tygodnia ciąży. Jak jest na Twoim detektorze i kiedy usłyszałaś serduszko? 😭
Najlepiej rano , jak tylko wstaniesz opróżnić pęcherz i po tył położyć się na płasko i szukać na spokojnie . Z własnego doświadczenia polecam na środku . Wiem że na obrazku pokazuje że prawa strona , lewa bądź środek ... Mojego małego najczęściej znajduje na środku . Głowa do góry ❤️

Ja mam taki najzwyklejszy . A zrób zdjęcie głowicy i tego co trzymasz w ręku ... Coś chce zobaczyć ... 🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • IMG_20230123_130840.jpg
    IMG_20230123_130840.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 55
Najlepiej rano , jak tylko wstaniesz opróżnić pęcherz i po tył położyć się na płasko i szukać na spokojnie . Z własnego doświadczenia polecam na środku . Wiem że na obrazku pokazuje że prawa strona , lewa bądź środek ... Mojego małego najczęściej znajduje na środku . Głowa do góry ❤️

Ja mam taki najzwyklejszy . A zrób zdjęcie głowicy i tego co trzymasz w ręku ... Coś chce zobaczyć ... 🤔🤔🤔
Poczekam do jutra w takim razie. Używasz żelu? Bo ja nawet nie pomyślałam żeby kupić 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje, że to w żaden sposób nie zaszkodzi, że próbowałam znaleźć serduszko bez żelu. Niepotrzebnie to kupiłam 😭
Już wysyłam zdjęcie głowicy.
Dzięki za odpowiedz ❤️
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    832,9 KB · Wyświetleń: 56
Poczekam do jutra w takim razie. Używasz żelu? Bo ja nawet nie pomyślałam żeby kupić 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje, że to w żaden sposób nie zaszkodzi, że próbowałam znaleźć serduszko bez żelu. Niepotrzebnie to kupiłam 😭
Już wysyłam zdjęcie głowicy.
Dzięki za odpowiedz ❤️
Po pierwsze tak żel jest potrzebny , w każdej aptece kupisz za około 15 zł , po drugie dużo gorzej na sucho niż z żelem znaleźć ... Ja np. jak chce synka nagrać , np. Słyszę tętno sięgam po telefon i już nie mogę go znaleźć to wiem już że za mało żelu dałam i muszę dołożyć ... Po trzecie źle napisałam ... Zobacz czy końcówka jest dobrze włożona ... Nie wiem gdzie y Ciebie się wkłada u mnie w tym co pokazuje jakie tętno i ile , oraz je słuchać. Po czwarte spokojnie był ostatnio post na FB że dziewczyna właśnie nie włożyła wtyczki do końca i nic nie mogła znaleźć ... Będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry