reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja dostałam info, ze w szóstej dobie utworzyła się blastocysta, także z tej stymulacji mam 2 zarodki😊 Teraz tylko czekać na badanie genetyczne jakieś 3-4 tygodnie.. Strasznie długo 🤦🏻‍♀️
Gratuluję! 💜
Do mnie z kolei dzwonił embriolog potwierdzając to czego się spodziewaliśmy, że pozostałe dwa zarodki niestety nie przeżyły 😢 także został nam ten jeden jedyny w brzuszku. Embriolog twierdzi, że szanse są nieco obniżone ze względu na jego "opóźniony" rozwój, ale ja strasznie wierzę, że to będzie ten mały siłacz który przetrwa 💪
Na drugie ivf już raczej nie będzie nas stać 😞
Trzymajcie proszę kciuki ...
 
Ja teraz nie liczyłam. Państwowej refundacji nie ma, ale każde miasto może mieć swoją.
U nas do pierwszego transferu się udało, ale teraz już się nie łapiemy.
Wydaje mi się, że koszty leków jakoś najgorzej mi przetrawić.
Właśnie szkoda, ze nie ma refundacji z państwa :(
U nas w Warszawie są duże dofinansowania.

Mam nadzieje ze będą kiedyś dofinansowania państwowe!
 
Gratuluję! 💜
Do mnie z kolei dzwonił embriolog potwierdzając to czego się spodziewaliśmy, że pozostałe dwa zarodki niestety nie przeżyły 😢 także został nam ten jeden jedyny w brzuszku. Embriolog twierdzi, że szanse są nieco obniżone ze względu na jego "opóźniony" rozwój, ale ja strasznie wierzę, że to będzie ten mały siłacz który przetrwa 💪
Na drugie ivf już raczej nie będzie nas stać 😞
Trzymajcie proszę kciuki ...
Trzymam kciuki bardzo mocno ❤❤❤
 
Dziewczyny, chciałabym zapytać czy podliczałyście koszty in vitro.
Czy w Waszych miastach są jakieś refundacje, dofinansowania?
Gratuluję! 💜
Do mnie z kolei dzwonił embriolog potwierdzając to czego się spodziewaliśmy, że pozostałe dwa zarodki niestety nie przeżyły 😢 także został nam ten jeden jedyny w brzuszku. Embriolog twierdzi, że szanse są nieco obniżone ze względu na jego "opóźniony" rozwój, ale ja strasznie wierzę, że to będzie ten mały siłacz który przetrwa 💪
Na drugie ivf już raczej nie będzie nas stać 😞
Trzymajcie proszę kciuki ...


Trzymam kciuki 🤞🤞🤞 pozytywne nastawienie i wiara w powodzenie czyni czasami cuda :) także bądź dobrej myśli!
 
Gratuluję! 💜
Do mnie z kolei dzwonił embriolog potwierdzając to czego się spodziewaliśmy, że pozostałe dwa zarodki niestety nie przeżyły 😢 także został nam ten jeden jedyny w brzuszku. Embriolog twierdzi, że szanse są nieco obniżone ze względu na jego "opóźniony" rozwój, ale ja strasznie wierzę, że to będzie ten mały siłacz który przetrwa 💪
Na drugie ivf już raczej nie będzie nas stać 😞
Trzymajcie proszę kciuki ...
Tak bardzo trzymam kciuki. Mam nadzieje, że to będzie szczęśliwy zarodek 🥺
 
reklama
Gratuluję! 💜
Do mnie z kolei dzwonił embriolog potwierdzając to czego się spodziewaliśmy, że pozostałe dwa zarodki niestety nie przeżyły 😢 także został nam ten jeden jedyny w brzuszku. Embriolog twierdzi, że szanse są nieco obniżone ze względu na jego "opóźniony" rozwój, ale ja strasznie wierzę, że to będzie ten mały siłacz który przetrwa 💪
Na drugie ivf już raczej nie będzie nas stać 😞
Trzymajcie proszę kciuki ...
Trzymamy kciuki. Głowa do góry, choć niestety taki telefon nie jest niczym miłym. Pewnie temu jednemu spodoba się w brzuszku. Dla mnie najgorsze jest czekanie, ale danego dnia, tzn. dwa tyg. luzu ale jak mam wizytę np. 31 to dzień przed chodzę już na szpilkach i spać nie mogę :o
Zresetuj czymś głowę, może np. roślinki :)
 
Do góry