reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po pierwsze tak żel jest potrzebny , w każdej aptece kupisz za około 15 zł , po drugie dużo gorzej na sucho niż z żelem znaleźć ... Ja np. jak chce synka nagrać , np. Słyszę tętno sięgam po telefon i już nie mogę go znaleźć to wiem już że za mało żelu dałam i muszę dołożyć ... Po trzecie źle napisałam ... Zobacz czy końcówka jest dobrze włożona ... Nie wiem gdzie y Ciebie się wkłada u mnie w tym co pokazuje jakie tętno i ile , oraz je słuchać. Po czwarte spokojnie był ostatnio post na FB że dziewczyna właśnie nie włożyła wtyczki do końca i nic nie mogła znaleźć ... Będzie dobrze ❤️❤️❤️
Dzięki za wsparcie i otuchę. Z rana polecę po żel. Jak nie znajdę, to będę musiała jakoś do następnego wtorku przetrwać.
Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i odpowiedzi! ❤️
 
Dzięki za wsparcie i otuchę. Z rana polecę po żel. Jak nie znajdę, to będę musiała jakoś do następnego wtorku przetrwać.
Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i odpowiedzi!
Jak nie znajdziesz żelu , chodź wątpię bo naprawdę w każdej aptece jest ( sprawdzić możesz kto ma lek , bądź gdzie po lek ) możesz ponoć balsam użyć . Będzie dobrze , spokojnie ❤️❤️❤️ wiem jak to ciężko gdy wizyty są tak odległe ... Sama chodź jestem w 17 TC (16+5) przeżywam że muszę na każdą wizytę czekać ponad 4 tygodnie ... Ale jak usłyszysz serduszko to zobaczysz że się chodź na chwilę uspokoisz ... Mnie uspokaja na pół.dnia 🙈🙈🤦‍♀️
 
Jak nie znajdziesz żelu , chodź wątpię bo naprawdę w każdej aptece jest ( sprawdzić możesz kto ma lek , bądź gdzie po lek ) możesz ponoć balsam użyć . Będzie dobrze , spokojnie ❤️❤️❤️ wiem jak to ciężko gdy wizyty są tak odległe ... Sama chodź jestem w 17 TC (16+5) przeżywam że muszę na każdą wizytę czekać ponad 4 tygodnie ... Ale jak usłyszysz serduszko to zobaczysz że się chodź na chwilę uspokoisz ... Mnie uspokaja na pół.dnia 🙈🙈🤦‍♀️

Czyli faktycznie ciężej jest znaleźć serduszko bez żelu?
Sprawdzałam właśnie jak sprawa się ma z zaopatrzeniem żelu do usg w niemieckich aptekach - bez problemu dostępne są w online aptekach, także powinno być tez w stacjonarnych.
Trzymajcie kciuki 😩
 
Czyli faktycznie ciężej jest znaleźć serduszko bez żelu?
Sprawdzałam właśnie jak sprawa się ma z zaopatrzeniem żelu do usg w niemieckich aptekach - bez problemu dostępne są w online aptekach, także powinno być tez w stacjonarnych.
Trzymajcie kciuki 😩
Jak nie znajdziesz to ponoć też można balsam do ciała . Ja nie próbowałam ale tak słyszałam ....


Naprawdę dużo gorzej bez żelu niż z nim
 
reklama
Do góry