reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a co myślicie o takim kłuciu w macicy miałam tak dzisiaj jakby ktoś włożył mi długa igle do pochwy trwało to z 2 sekundy i było bardzo nieprzyjemne
Co to może oznaczać ?
Czy to normalne ?
1. Wizytę mam dopiero 8 grudnia , z kalkulatora ciąży jestem w 5 tygodniu ciąży …
 
Hej Dziewczyny! Jestem nowa, ale przeczytałam wiele wątków na forum 🙂 Może będziecie mnie wstanie pocieszyć i pomóc.
9.11 miałam transfer, beta 18.11- 34.4, 24.11-273, 28.11- 1949.7, 1.12- 4212.4. Wg kalkulatora przyrost prawidłowy. Niestety, w ubiegłą sobotę zauważyłam brązowo- szarą wydzielinę, a dzisiaj i wczoraj lekko różową. Oczywiście dzwoniłam do Profesora i powiedział, że to się zdarza po przyjmowaniu lutinusa (3x1). Progesteron kilka razy mierzyłam, za każdym razem powyżej 40. Wizytę mam wyznaczoną na 9.12.
W 2020 roku w wyniku ciąży pozamacicznej usunięto mi lewy jajowód. Obawiam się powtórki 😔
Podpowiedzcie czy u Was także wystąpiły takie plamienia? Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny 2 dni temu wróciłam do pracy… (po pustym jaju płodowym i łyzeczkowaniu ) dziś jedna ameba z pracy z tekstem do mnie ze słyszała ze byłam w ciąży i poroniłam… i oczywiście sprzedała swoje" dobre " rady o które nie prosiłam sugerując ze coś ze mną jest nie tak skoro pierwsza ciąża pozamaciczna (naturalna ). Druga (in vitro) zakończona porodem ale dzidziuś z bardzo ciężka wada serduszka a trzecia to puste jajo …
Padły teksty typu to nie jest normalne , co na to lekarze , to trzeba leczyć itd …

Mało tego to w ciągu tego miesiąca kiedy mnie nie było 2 dziewczyny poszły na l4 ciążowe …. Zaszły w zdrową ciąże ot tak od kopa…

Co ze mną jest nie tak ?
Rodzicom przyznaliśmy się ze byłam w ciąży tydzień temu … i od taty usłyszałam ze widocznie tak ma byc …

Najzwyczajniej chciałam sobie pojujdać bo dawno tego nie robiłam 😉
 
Dziewczyny a co myślicie o takim kłuciu w macicy miałam tak dzisiaj jakby ktoś włożył mi długa igle do pochwy trwało to z 2 sekundy i było bardzo nieprzyjemne
Co to może oznaczać ?
Czy to normalne ?
1. Wizytę mam dopiero 8 grudnia , z kalkulatora ciąży jestem w 5 tygodniu ciąży …
Ja też jestem w 5 tygodniu i często mi się te kłucie pojawiało/pojawia. Moja siostra pocieszyła mnie, mówiąc, ze to naturalne (ma dwójkę zdrowych dzieci).
 
Dziewczyny 2 dni temu wróciłam do pracy… (po pustym jaju płodowym i łyzeczkowaniu ) dziś jedna ameba z pracy z tekstem do mnie ze słyszała ze byłam w ciąży i poroniłam… i oczywiście sprzedała swoje" dobre " rady o które nie prosiłam sugerując ze coś ze mną jest nie tak skoro pierwsza ciąża pozamaciczna (naturalna ). Druga (in vitro) zakończona porodem ale dzidziuś z bardzo ciężka wada serduszka a trzecia to puste jajo …
Padły teksty typu to nie jest normalne , co na to lekarze , to trzeba leczyć itd …

Mało tego to w ciągu tego miesiąca kiedy mnie nie było 2 dziewczyny poszły na l4 ciążowe …. Zaszły w zdrową ciąże ot tak od kopa…

Co ze mną jest nie tak ?
Rodzicom przyznaliśmy się ze byłam w ciąży tydzień temu … i od taty usłyszałam ze widocznie tak ma byc …

Najzwyczajniej chciałam sobie pojujdać bo dawno tego nie robiłam 😉
Cóż, empatia to zadziwiająco trudna sztuka ☹️
 
reklama
Dobry wieczór dziewczyny, dawno mnie u Was nie było...
Pisałam wam, że zaczynamy drugą stymulację... Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej 5 dzień stymulacji... Lekarz powiedział, że pęcherzyków jest sporo, ale jeszcze małe - zwiększył mi dawkę leku Mensinorm z 150 na 225. + Orgalutran.
Tak znów się boje, że komórki będą do doopy...

Miał mi przepisać na Menopur, ale dał Mensinorm stosowała któraś ? Wcześniej miałam Puregon.

Trzymam kciuki za stymulacje, transfery, pozytywne bety i wizyty serduszkowe !! I za wszystkie inne dziewczyny 🤗
 
Do góry