reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmmm to myślę, że może w czwartek się skuszę, bo w piątek święto i wszystko będzie pozamykane. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję wyniku 0...
Fakt ! Na smierć zapomniałam o święcie 🙆🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Jak ja dobrze znam tą mieszankę uczuć … trzeba jednak wierzyć że wszystko idzie w dobrym kierunku !♥️
 
reklama
Hmmm to myślę, że może w czwartek się skuszę, bo w piątek święto i wszystko będzie pozamykane. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję wyniku 0...
Ja również miałam transfer w czwartek, dziś 4dpt, jak zrobimy betę w czwartek 7dpt i będzie 0 to niestety, ale nie ma już na co liczyć. Ja na tym forum jestem już ponad 5 lat i takich cudów nie pamietam żeby z bety 0 blastki w 7dpt później coś się rozkręciło. Oczywiście dla spokoju możesz powtórzyć No w 9dpt, ale ta beta raczej już będzie wiarygodna. Jak niska, to nic, później ważne przyrosty, ale jak 0, to raczej niestety transfer nieudany.
 
Witaj ☺️
Oczywiście zapraszamy ❤️ w grupie raźniej ❤️
Mam nadzieję że nie zabawisz tu długo 😍
Jeśli będziesz miała jakieś pytania to wal śmiało na pewno któraś z nas postara się pomóc ❤️

Co do straty jest mi bardzo przykro 😔 nie tak miało być ...nie ma słów które ukoją twój ból , ale wiedz że jesteś bardzo silną babka 😉 nie jedna by odpuściła , zdjęła rękawice i czekała co przyniesie jutro ...ty jednak podwonelas rękawy i walczysz 😍💪💪 brawo ❤️ Ale mocno wierzę że wszystko zostanie Ci wynagrodzone z nawuazką ❤️❤️


Powodzenia ❤️
bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa. Mam córeczkę z in vitro, a teraz 2 straty za mną. Boję się, ale walczę dalej. Jak będę mogła odpowiedzieć lub pomoc w czyms tez którejś z Was, to jestem :)
 
Ja również miałam transfer w czwartek, dziś 4dpt, jak zrobimy betę w czwartek 7dpt i będzie 0 to niestety, ale nie ma już na co liczyć. Ja na tym forum jestem już ponad 5 lat i takich cudów nie pamietam żeby z bety 0 blastki w 7dpt później coś się rozkręciło. Oczywiście dla spokoju możesz powtórzyć No w 9dpt, ale ta beta raczej już będzie wiarygodna. Jak niska, to nic, później ważne przyrosty, ale jak 0, to raczej niestety transfer nieudany.
Ja mam dzisiaj 7 dpt i test biały więc chyba po moim cudzie. Dla pewności też zrobię betę w czwartek chyba, że wcześniej przyjdzie okres jak ostatnio:(
 
Zrób badanie z krwi, test to tylko test - bardzo często nie wskazuje prawdy.
Zrobię w czwartek betę chociaż miałam dzisiaj rano wielka nadzieję, że zobaczę ta druga kreskę ♥️ Chyba nie znalazłam informacji aby w 7 dpt test był negatywny, a ciaza była. Tym bardziej zrobilam 2 różne te najczulsze. No zobaczymy w czwartek chociaż dzisiaj mam zjazd:( Nie mamy żadnego mrożaczka:(
 
Zrobię w czwartek betę chociaż miałam dzisiaj rano wielka nadzieję, że zobaczę ta druga kreskę ♥️ Chyba nie znalazłam informacji aby w 7 dpt test był negatywny, a ciaza była. Tym bardziej zrobilam 2 różne te najczulsze. No zobaczymy w czwartek chociaż dzisiaj mam zjazd:( Nie mamy żadnego mrożaczka:(
Ja miałam w 8 dpt test biały i ciąża jest. Chociaż nie … była bo już urodziłam :)

Słabo szukalaś w tych internetach bo raczej większości ciężarnych testy tak szybko nie wychodziły.
 
reklama
Zrobię w czwartek betę chociaż miałam dzisiaj rano wielka nadzieję, że zobaczę ta druga kreskę ♥️ Chyba nie znalazłam informacji aby w 7 dpt test był negatywny, a ciaza była. Tym bardziej zrobilam 2 różne te najczulsze. No zobaczymy w czwartek chociaż dzisiaj mam zjazd:( Nie mamy żadnego mrożaczka:(

Moja koleżanka, gdy miesiączka spóźniała jej się już dość długo (nie dzień, dwa czy cztery) robiła trzy różne testy i na żadnym nie było widać drugiej kreski. Zrobiła badanie krwi a tam beta gigantyczna, dziś ma ponad dwuletniego synka. Co prawda udało jej się zajść w ciążę naturalnie i to zaraz w pierwszym cyklu ale raczej jeśli chodzi o testy to wygląda to tak samo :) Trzymam kciuki i razem oczekujemy na wysoki wynik betaHCG <3
 
Do góry