reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej wszystkim jestem po transferze zarodka 5 dyniowego Moje wyniki bety 279,50 i drugi wynik 622,70 z tym że zbadałam progesteron o mam tylko 11,05 . Dodam że brałam duphaston 2x2 i globulki cyclogest 2x1 teraz mam od dziś duphaston tak samo brać a globulki 3x1zamiast2x1. Jak myślicie czy jest szansa że progesteron się jeszcze zwiększy? Pierwszy transfer straciłam dodam że beta była malutka i prawdopodobnie wada genetyczna ,martwię się o tą.
Oczywiście 🙂 dostałaś większą dawkę proga, właśnie po to żeby poszedł w górę 😉
 
Dziewczyny, pewnie przed transferem przyjmowalyście luteinę (ja mam Lutinus) dopochwowo. Ja po 4 aplikacjach (czyli de facto jednym dniu 🙈) nie umiem już tych tabletek wciskać - za sucho. Już i tak zrezygnowałam z aplikatora bo jeszcze mnie ranił, wkładam palcem (zapewne płycej, ale cóż). Moczenie tabletki nie bardzo pomaga. Czy mogę wspomóc się jakimś żelem intymnym, np Feminum? Czy mogę w przerwie między luteina (co 8h) podać sobie dopochwowo probiotyk? Zawsze mnie nawilżał, może by mi pomógł. Dodam że transfer świeżaczka planowany na wtorek:)
 
Dziewczyny, pewnie przed transferem przyjmowalyście luteinę (ja mam Lutinus) dopochwowo. Ja po 4 aplikacjach (czyli de facto jednym dniu 🙈) nie umiem już tych tabletek wciskać - za sucho. Już i tak zrezygnowałam z aplikatora bo jeszcze mnie ranił, wkładam palcem (zapewne płycej, ale cóż). Moczenie tabletki nie bardzo pomaga. Czy mogę wspomóc się jakimś żelem intymnym, np Feminum? Czy mogę w przerwie między luteina (co 8h) podać sobie dopochwowo probiotyk? Zawsze mnie nawilżał, może by mi pomógł. Dodam że transfer świeżaczka planowany na wtorek:)
Możesz razem z luteiną stosować probiotyk, jeśli Ci to pomoże ☺️ nie wiem jak z żelem intymnym
 
reklama
Dziewczyny, pewnie przed transferem przyjmowalyście luteinę (ja mam Lutinus) dopochwowo. Ja po 4 aplikacjach (czyli de facto jednym dniu 🙈) nie umiem już tych tabletek wciskać - za sucho. Już i tak zrezygnowałam z aplikatora bo jeszcze mnie ranił, wkładam palcem (zapewne płycej, ale cóż). Moczenie tabletki nie bardzo pomaga. Czy mogę wspomóc się jakimś żelem intymnym, np Feminum? Czy mogę w przerwie między luteina (co 8h) podać sobie dopochwowo probiotyk? Zawsze mnie nawilżał, może by mi pomógł. Dodam że transfer świeżaczka planowany na wtorek:)
Kochana miałam podobny problem, lekarz przy transferze stwierdził że wszystko w środku się kruszy a nie rozpuszcza i tym samym słabo działa. Kazał przed włożeniem nawilżać dłużej, jak to stwierdził wsadzać do środka dopiero jak się zrobi taka żelka ja kładłam tabletkę na aplikator polewalam kropelkami wody, chwila przerwy i jeszcze raz tak samo i dopiero wkładać, mi osobiście pomogło a był moment że szło łącznie 9 sztuk dziennie 🤣🤣
 
Do góry