reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, pewnie przed transferem przyjmowalyście luteinę (ja mam Lutinus) dopochwowo. Ja po 4 aplikacjach (czyli de facto jednym dniu 🙈) nie umiem już tych tabletek wciskać - za sucho. Już i tak zrezygnowałam z aplikatora bo jeszcze mnie ranił, wkładam palcem (zapewne płycej, ale cóż). Moczenie tabletki nie bardzo pomaga. Czy mogę wspomóc się jakimś żelem intymnym, np Feminum? Czy mogę w przerwie między luteina (co 8h) podać sobie dopochwowo probiotyk? Zawsze mnie nawilżał, może by mi pomógł. Dodam że transfer świeżaczka planowany na wtorek:)
Ja wzięłam przy swoim in vitro probiotyk na zmianę z utrogesranem i się taka papka zrobiła, że się kleiła, było to okropne 🙈 więc szybko porzucikan ten pomysł. Na wchłanianie proga na pewno nie będzie mieć wpływu, ale nie wiem, czy pod tym względem konsystencji i ze względu na potencjalny dyskomfort dobrze mieszać probiotyk z litinusem, z utrogestanem nie polecam , bo wszystko się kleilo🙈 a może najlepiej zapytaj o wszystko w klinice :)
 
reklama
Dziewczyny czy suplementowalyscie coś przed transferem ? Jakieś konkretne witaminy, czy preparaty, które mogą pomoc ?
Ja przez całe starania brałam prenatal uno a po punkcji lekarz przepisał femibion. To chyba bez znaczenia który z tych preparatów. Ważna na pewno jest obecność metylowanego kwasu foliowego, nawet jak nie masz stwierdzonych mutacji z badań na trombofilie. Oba preparaty go mają
 
Ja wzięłam przy swoim in vitro probiotyk na zmianę z utrogesranem i się taka papka zrobiła, że się kleiła, było to okropne 🙈 więc szybko porzucikan ten pomysł. Na wchłanianie proga na pewno nie będzie mieć wpływu, ale nie wiem, czy pod tym względem konsystencji i ze względu na potencjalny dyskomfort dobrze mieszać probiotyk z litinusem, z utrogestanem nie polecam , bo wszystko się kleilo🙈 a może najlepiej zapytaj o wszystko w klinice :)
O kurcze, dzięki za ostrzeżenie 😁 nie będę ryzykować
 
reklama
Ja miałam wszystkie te badania, które wymieniasz i jeszcze więcej, wszystko niby ze mną dobrze, nawet paśnik twierdzi że nie ma żadnych przeciwwskazań immunologicznych żeby być w ciąży nawet do heparyny nie mam wskazań, zarodek był przebadany i zdrowy dobrej klasy 5.22., wzięliśmy embrioglue i AH, genetycznie zdrowi w rodzinie wszyscy mają dzieci żadnych poronień, żadnego przesunięcia w oknie żadnego stanu zapalnego dobry poziom komórek nk, nie mamy dzieci nigdy w ciąży nie byłam. Jestem po pierwszym transferze i się nie udało i gdzie tu szukać przyczyny?
Hej a jak tam u Ciebie?? Dzialasz? Kiedy kolejny transfer??✊🏻✊🏻✊🏻
 
Do góry